Hayko Cepkin Gezgin Fest İzmir’de Selçuk’u salladı

İzmir Selçuk’a bağlı Pamucak Sahili’nde devam eden Gezgin Fest İzmir’e katılan Hayko Cepkin, sahne şovuyla dinleyicilere eşsiz bir müzik ziyafeti sundu.

İzmir 18.08.2019, 15:20 19.08.2019, 11:32
Hayko Cepkin Gezgin Fest İzmir’de Selçuk’u salladı

İzmir’in Selçuk ilçesinde yapılan Gezgin Fest İzmir, Pamucak Sahili’nde kurulan dev sahne ve binlerce çadır kuran festival katılımcılarının coşkusuyla sürüyor. Festival’de Efes Selçuk’ta sahne alan Hayko Cepkin unutulmaz bir sahne şovuna imza attı ve dinleyicilere eşsiz bir akşam yaşattı.

CEPKİN’DEN UNUTULMAZ ŞOV

Gezgin Fest İzmir, doğa aşığı gezginleri ve müzik sevdalılarını buluşturuyor. Ülkenin dört bir yanından Selçuk ilçesine bağlı Pamucak Sahili’ne gelen gençler, festival coşkusunu yaşıyor. Festivalde dün gece Selçuk’un fahri hemşehrisi Hayko Cepkin sahnedeydi. Söylediği şarkılar ve sergilediği performans ile dinleyicilerinden tam not alan sanatçı, binlerce gencin unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağladı. 2 saat süren performansı ile büyük beğeni toplayan Cepkin, farklı yorumu ve eşsiz şovuyla en sevilen parçalarını festival katılımcıları ile paylaştı. Moğollar grubunun klasikleşmiş eseri “Issızlığın Ortasında” şarkısını kendine has tarzıyla yorumlayan Cepkin, festivalin en iyi performanslarından birini sergiledi. Hayko Cepkin’i dinleyenler arasında Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de vardı. Efes Selçuk’un fahri hemşehrisini dinlemek için geldiğini ve unutulmaz bir akşam yaşadığını kaydeden Başkan Sengel, Selçuk Belediyesi’nin Cepkin’i oy birliğiyle fahri hemşehri seçtiğini, bu seçimle sanatın siyaseti yendiğini ve Selçuk ilçesinin bu festival ile şahlandığını dile getirdi.

PAMUCAK SAHİLİ’NDE EŞSİZ GECE

Selçuk’un fahri hemşehrisi olmasının ardından ilk defa ilçede sahneye çıktığını söyleyen Hayko Cepkin, yaşadığı ilçede sahneye çıkmasının kendisi için büyük bir keyif olduğunu ve bundan mutlu olduğunu kaydetti. Gezgin Fest’in doğaseverler, çevreyi önceleyenler ve macera tutkunlarından oluştuğunu söyleyen Cepkin, Gezgin Fest’in bu özellikleri ile daha da önemsenmesi gereken bir festival olduğunu söyledi. Festival gecesinde Hayko Cepkin ile sahneye çıkan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Pamucak Sahili’nde Hayko Cepkin ile buluşmanın eşsiz bir keyif olduğunu, Cepkin’in sahne performansının konserden çok öte bir deneyim olduğunu dile getirdi.

Yorumlar (0)
sisli
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 29 Ocak 2020
İmsak 06:48
Güneş 08:12
Öğle 13:30
İkindi 16:13
Akşam 18:37
Yatsı 19:56