İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN şoför alımı başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZELMAN, 43 şoför alımı için İŞKUR'da ilan yayınladı, başvurular Pazartesi günü başlıyor.

İzmir 05.12.2019, 23:34 05.12.2019, 23:35
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN şoför alımı başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZELMAN, şoför alımı için ilan yayınladı. Yapılan açıklamada başvuruların personel@izelman.com.tr adresine, mail şeklinde yapılacağı ifade edildi. Açılan iş ilanına göre İZELMAN bünyesine 43 şoför alımı yapılacak. Başvurular, 9 Aralık 2019 Pazartesi günü başlayacak ve 11 Aralık 2019 Çarşamba günü sona erecek. Başvuruların sona ermesinden kısa süre sonra uygun görülen kişiler görüşmeye çağrılacak. Yapılacak mülakat sonrası kişinin işe alınıp alınmadığı belli olacak. İşe alınacak kişiler daimi ve tam zamanlı olarak çalışacak. İş ilanına başvuracak kişilerin, bazı nitelikleri de taşıması gerekiyor. İŞKUR'daki iş ilanına göre müracaat koşulları şu şekilde:

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN şoför alımı başladı

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İZELMAN ŞOFÖR ALIMI

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Başvuru tarihi itibari ile 40 (Kırk) yaşından gün almamış olmak
  • En az llköğretim mezunu olmak
  • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Askerlik Hizmetinden Muaf Olmak
  • Tercihen en az bir yıl süre ile Izmir de ikamet etmiş veya ediyor olmak
  • Karayolları Trafik Yönetmeliği hükümlerine göre otobüs kullanacaklara verilen En az 3(üç) yıllık D sinifi sürücü belgesi veya 01.01.2016 tarihinden önce alınmış ancak değişiklik sonrası yenilenmemiş E sinifı sürücü belgesi sahibi olmak.
  • Tercihen 1 (Bir) yıl Süre ile Otobüs veya Kamyon veya Çekici Kullanmış Olmak
  • Son 5 (Beş) yıl içerisinde alkollü araç kullanma, 100 ceza puani, mahkeme kararı vb. nedenler ile ilgili makamlarca sürücü belgesi geri alınmamış olmak. 9- Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazliga karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları zimmet, irtikap, ruşvet, hirsizlik, dolandiricilik sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasina fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama kaçakçılık, kasten yaralama (üstsoya-altsoya-eşe-kardeşe-beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye kadina-çocuğa karşı işlenen ve fuhuş suçlarından mahkum olmamak.
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN şoför alımı başladı
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN şoför alımı başladı

 

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 23 Ocak 2020
İmsak 06:51
Güneş 08:16
Öğle 13:28
İkindi 16:07
Akşam 18:30
Yatsı 19:50