İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı Mayıs 2021 İzelman ve İzfaş iş ilanları

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İzelman ve İzfaş şirketlerinde yeni personeller istihdam edilmesi için İŞKUR üzerinden iş ilanı açıldı.

İzmir 10.05.2021, 16:14
İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı Mayıs 2021 İzelman ve İzfaş iş ilanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı Mayıs 2021 İzelman ve İzfaş iş ilanları detayları ortaya çıktı. İŞKUR’dan yapılan duyuruda belediyenin 2 şirketine yeni personeller alınacağı kaydedildi. İzelman’a 3 işyeri hekimi alımı yapılacak. Daimi olarak istihdam edilecek personel için tercihen en az 1 yıl deneyim isteniyor. Son başvuru tarihi 11 Mayıs 2021 Salı olarak duyuruldu. Başvurular saat 08.00 ile 18.00 arasında yapılabilecek. Başvuruların sadece mail olarak, 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde İzelman’ın mail adresine gönderilmesi de yine İŞKUR ilanında yer aldı. Başvuru yapan adaylar arasından sadece uygun görülenlere 1 hafta içinde dönüş sağlanacak. Müracaat koşulları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da muaf olmak, adli sicil kaydının olmaması ve işyeri hekimliği belgesine sahip olmak şartları bulunuyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzfaş personel alımı İŞKUR iş ilanları duyurusuna göre 1 bilgisayar mühendisi ve 2 proje satış sorumlusu alınacak. 1 proje satış sorumlusu daimi olarak istihdam edilirken, bilgisayar mühendisi ve diğer proje satış sorumlusu ise 3 aylık olarak işe alınacak. Son başvuru tarihi 10 Mayıs 2021 Pazartesi olacak. Başvurular 08.30 ile 18.30 saatleri arasında yapılabilecek. Başvurular sadece mail olarak, 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş ile İzfaş’ın mailine gönderilecek. Başvuru yapan adaylardan uygun görülen isimlere, başvuru bitim tarihinden itibaren 1 hafta içinde dönüş sağlanacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı İzelman ve İzfaş 2021 Mayıs

  • İzelman personel alımı: 3 işyeri hekimi
  • İzfaş personel alımı: 1 bilgisayar mühendisi ve 2 proje satış sorumlusu

izelman personel alımı 2021

izfaş personel alımı 2021

izmir büyükşehir belediyesi personel alımı 2021

Yorumlar (0)