İzmir Çeşme’de fırtına son dakika: yan yatan tekne karaya vurdu, bir tekne battı

İzmir'in Çeşme ilçesinde, etkili olan fırtına nedeniyle bir tekne yan yatarak karaya vurdu ve hasar aldı. Öte yandan bir tekne de su alarak battı.

İzmir 13.01.2022, 13:34
İzmir Çeşme’de fırtına son dakika: yan yatan tekne karaya vurdu, bir tekne battı

Son dakika İzmir Çeşme haberleri… İzmir Çeşme’de fırtına son dakika bilgisi geçildi. İzmir’in Çeşme ilçesinde bir teknenin yan yatarak karaya vurduğu, bir teknenin ise battığı bilgisi paylaşıldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarısı sonrası İzmir genelinde fırtına etkili olmaya devam ediyor. Bir taraftan vapur seferleri fırtına nedeniyle iptal edilirken, diğer taraftan ise şiddetli fırtına etkili oluyor.

İzmir Çeşme’de fırtına son dakika bilgisi

İzmir Çeşme'de de fırtınanın şiddeti zaman zaman 70 kilometreyi aştı. Gece saatlerinden itibaren etkili olan fırtına nedeniyle Çeşme Ilıca Mahallesi'nde de bir tekne yan yattı. Tekne yan yatmasıyla beraber karaya çarparak hasar aldı. Dalgaların etkisiyle yan yatan ve karaya çarpan teknenin direği de, sahildeki aydınlatma direğinin lambası kırdı. Öte yandan, kuvvetli rüzgar nedeniyle su alan bir teknede battı. Bazı teknelerinde birbirine çarparak hasar aldığı öğrenildi.

son dakika izmir haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (0)