İzmir Çeşme’de sahile ölü inek vurdu!

İzmir’in Çeşme ilçesi Deliklikoy’da kıyıya ölmüş bir inek vurdu. Denizden çıkarılan ölü ineğin yurt dışından ithal edilen hayvanlardan olduğu ortaya çıktı.

İzmir 15.06.2020, 19:46
İzmir Çeşme’de sahile ölü inek vurdu!

İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan Deliklikoy sahiline inek ölüsü vurdu. Ölü ineği kıyıda gören vatandaşlar hemen ihbarda bulundu ve Çeşme Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden ekipler olay yerine intikal etti. Deliklikoy’a gelen belediye ekipleri ölü ineği denizden çıkardı. İncelenen ineğin kulak küpesine ve numarasına bakıldı. İneğin yurt dışından ithal edilen hayvanlardan olduğu bilgisi paylaşıldı. İneğin, gemilerle yurtdışından getirilen hayvanların arasında olduğu ve bir limanda indirilme esnasında düşmüş olma ihtimali üzerinde duruldu.

İŞ MAKİNESİ İLE DENİZDEN ÇIKARILDI

Çeşme Belediyesi ekipleri iş makinesi yardımı ile ineği denizden çıkardı ve belediye ekipleri ineği başka bir yere götürerek gömdü. Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, belediye ekiplerine bu konularda hemen gerekli müdahalenin yapılması konusunda talimat verdi ve yetkilileri de daha dikkatli olmaya davet etti.

Yorumlar (0)
-1°
açık
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:53
Güneş 08:19
Öğle 13:27
İkindi 16:03
Akşam 18:25
Yatsı 19:46