İzmir estetik cerrah tavsiye, Dr. Tolgahan Alpaydın kimdir, iletişim bilgileri telefon estetik fiyat

İzmir’in ünlü estetik cerrahlarından olan Dr. Tolgahan Alpaydın’ın iletişim bilgileri, adresi ve telefonu haberimizde yer alıyor.

İzmir 01.07.2020, 20:30 02.06.2021, 17:28
İzmir estetik cerrah tavsiye, Dr. Tolgahan Alpaydın kimdir, iletişim bilgileri telefon estetik fiyat

İzmir estetik cerrah tavsiye denilince ilk akla gelen isimlerden olan Op. Dr. Tolgahan Alpaydın’ın iletişim bilgileri ve burun estetiği fiyat bilgisi merak ediliyor. Meme büyütme, burun estetiği, Liposuction, karın germe ve göz kapağı estetiği konuları başta olmak üzere tüm estetik konularında estetik cerrahinin en tanınmış isimlerinden olan Op. Dr. Tolgahan Alpaydın, İzmir’in Alsancak semtinde bulunan ve kendi özel kliniği olan İzmir Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde çalışıyor. İzmir Estetik Dr. Tolgahan Alpaydın iletişim bilgileri nedir? Sorusunun yanıtı bulundu.

İzmir estetik cerrah tavsiye ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Ege Üniversitesi Plastik Cerrahi Kliniğinde 7 yıl uzmanlık öğrenciliği sırasında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahinin tüm dallarında eğitim alan Op. Dr. Tolgahan Alpaydın, aynı zamanda el ve mikrocerrahi konusunda da uzmanlaşmış ve uygulamaya da geçmiştir. 2 yıl El ve Mikrocerrahi Hastanesinde operasyonlara giren ve Amerikan Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde Dr. Ayan Gülgönen’in yanında çalışarak uzmanlığını geliştiren Alpaydın, referansları ve başarılı çalışmaları ile Amerika Birleşik Devletleri’nden burs almış ve Cleveland Clinic Foundation’da çalışmıştır. Amerika’da bulunduğu yıllarda estetik konusunda kendisini daha da geliştiren Alpaydın, Amerikalı ünlü estetik cerrahlarla birlikte de çalışmalar yürütmüştür. Op. Dr. Tolgahan Alpaydın’ın Amerika’da uzmanlığını arttırdığı ve bizzat operasyonlara girdiği estetik konuları şunlardır;

 • Yüz germe (Face-lift)
 • Yüz gençleştirme (Facial rejuvenation)
 • Tüm detayları ile estetik meme cerrahisi
 • Vücut şekillendirme
 • Ultasonik liposuction
 • Estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi (Rhinoplasty)
 • Kafatası ve yüz şekli değiştirme (Cranio-facial cerrahi)
 • Lazer estetik uygulamaları

izmir özel hastaneler listesi 2021 bayraklı çiğli karşıyaka

İZMİR ESTETİK CERRAH TAVSİYE

İzmir estetik cerrah tavsiye listesinde ilk sırada Op. Dr. Tolgahan Alpaydın var. İzmir Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde çalışmalarına devam eden Op. Dr. Tolgahan Alpaydın’ın başlıca estetik uzmanlıkları ve estetik konu başlıkları şunlardır;

 • Meme Estetiği
 • Burun Estetiği
 • Vücut Şekillendirme
 • Lazerle Yüz Gençleştirme
 • Plastik ve Rekonstrüksiyon Operasyonlar
 • Yüz Gençleştirme (Leke Tedavileri, Kimyasal Soyma, Yüz Germe, Kaş Kaldırma, Göz Kapağı Estetikleri, Dudak Estetikleri, Çene Cerrahisi, Kulak Estetikleri)

İZMİR ESTETİK OP. DR. TOLGAHAN ALPAYDIN’IN ESTETİK FİYAT LİSTESİ

İzmir Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde estetik operasyonlara imza atan Op. Dr. Tolgahan Alpaydın’ın belirlenmiş bir estetik fiyat listesi bulunmuyor. Estetik operasyonlarda maliyeti etkileyen faktörler değişiyor. Estetik cerrahi sadece bir cerrahi branş değil, sanat olarak da kabul ediliyor. Bu açıdan maliyetten çok ameliyatın mükemmel olması müşteriler için önem arz ediyor. Çok büyük meblağlarla karşılık bulmayan fiyat bilgisini Alpaydın’ın kliniğini arayıp detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

İZMİR ESTETİK DR. TOLGAHAN ALPAYDIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

İzmir Estetik Cerrahi Kliniği / Op. Dr. Tolgahan Alpaydın

 • Adres: Talatpaşa Bulvarı, No: 17 Yayger Apartmanı, Kat: 3, Daire 6, Alsancak – İzmir
 • Telefon: (232) 463 12 73
 • Mail: info@izmirestetik.com

OP. DR. TOLGAHAN ALPAYDIN KİMDİR?

Op. Dr. Tolgahan Alpaydın 1970 yılında Denizli’de dünyaya geldi. Karşıyaka’da ilköğretimi, Alsancak’da liseyi bitiren Alpaydın, 1988 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitime başladı. Ege Üniversitesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde eğitim gören, daha sonra El ve Mikrocerrahi Hastanesi’nde operasyonlara giren Alpaydın, Amerikan Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde de çalışmıştır. Daha sonra Amerika’dan burs alarak Cleveland Clinic Foundation’da çalışan ve estetik operasyonların tüm dallarında uzmanlaşan Alpaydın, kendi özel kliniği olan İzmir Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde estetik ve rekonstrüktif cerrahi ağırlıkta aktif olarak çalışmaya devam ediyor.

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)