İzmir İzenerji personel alımı 2021 İzmir Büyükşehir Belediyesi iş ilanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZENERJİ A.Ş.’ye toplam 35 yeni personel alınacak. İŞKUR’dan yapılan duyurunun ayrıntıları ortaya çıktı.

İzmir 07.02.2021, 15:45 05.04.2021, 20:48
İzmir İzenerji personel alımı 2021 İzmir Büyükşehir Belediyesi iş ilanları

İzmir İzenerji personel alımı 2021 Şubat detayı açıklandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji iş ilanları detayları ortaya çıktı. İŞKUR’dan yapılan duyuruya göre İZENERJİ A.Ş.’ye 35 yeni personel alınacak. İZENERJİ’ye 7 büro personeli, 4 temizlik personeli, 3 biyosidal ürün uygulayıcı, 2 gıda dağıtım personelinin yanı sıra, eğitmenler, teknisyen ve teknikerler, görevliler, elemanlar, danışman ve işçiler alınacak. İZENERJİ’nin İŞKUR’dan duyurduğu işler için 8 Şubat 2021 Pazartesi ile 10 Şubat 2021 Çarşamba arasında başvurular yapılabilecek. Başvurular yalnızca İZENERJİ’nin web sitesinden yapılabilecek. Sitede bulunan CV Bankası’nda yapılan başvurularda, başvuruyu yapanların başvuru pozisyonunu da belirtmesi gerekecek. İZENERJİ’nin duyurusunda ayrıca, başvuru yapanlardan sadece uygun görülenlerle irtibat kurulacağı bilgisi paylaşıldı. Müracaat koşulları arasında ise, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması, adli sicil kaydının olmaması ve işle ilgili alanlardan mezun olunması gibi şartlar yer alıyor. İzenerji personel alımı listesi ve detayları haberimizde yer buluyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji personel alımı 2021 Şubat

  • İzenerji’ye alınacak personeller: 7 büro personeli, 4 temizlik personeli, 2 gıda dağıtım personeli, 1 sayaç okuma personeli (engelli)
  • İzenerji’ye alınacak eğitmenler: 1 spor eğitmeni, 1 ses eğitmeni
  • Teknisyen ve teknikerler: 1 elektrik teknisyeni, 1 veteriner sağlık teknikeri, 1 iklimlendirme teknisyeni, 1 ısıtma ve iklimlendirme teknikeri, 1 makine teknikeri
  • 2021 Şubat ayında alınacak görevliler: 1 kapı kontrol görevlisi, 1 kantar görevlisi
  • İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne alınacak işçiler: 1 süpürge işçisi, 1 vasıflı işçi
  • Eleman, danışman ve operatörler: 1 psikolojik danışman, 1 park bahçe elemanı, 1 çağrı operatörü
  • İzenerji’ye alınacak diğer personeller: 3 biyosidal ürün uygulayıcı, 1 gassale, 1 kaloriferci, 1 şoför ve 1 tır muavini

izmir büyükşehir belediyesi personel alımı

Yorumlar (1)
Deniz Yağcı 2 yıl önce
İzmir bozyaka da ikamet etmekteyim belediyede temizlik, caycılık işi arıyorum..