İzmir Karabağlar Belediyesi personel alımı işkur Karbel Karabağlar Belediyesi iş ilanları başvurusu

İzmir Karabağlar Belediyesi işçi alımı başvurusu işkur tarafından duyuruldu. Belediyeye alınacak personellere dair detaylar ortaya çıktı.

İzmir 09.11.2021, 14:56
İzmir Karabağlar Belediyesi personel alımı işkur Karbel Karabağlar Belediyesi iş ilanları başvurusu

İzmir Karabağlar Belediyesi personel alımı işkur detayları belli oldu. Karbel Karabağlar Belediyesi iş ilanları başvurusu işkur tarafından paylaşıldı. Karabağlar Belediyesine 2 büro elemanı alınacak. Daimi olarak istihdam edilecek personeller için son başvuru tarihi 10 Kasım 2021 Çarşamba olacak. Başvurular sadece e-mail yoluyla basvurukarbelas@gmail.com adresine yapılabilecek.

İzmir Karabağlar Belediyesi işçi alımı başvurusu işkur duyurusuna göre ön başvuru, özgeçmişlerin e-posta ile gönderilmesi ile yapılacak olup, sadece uygun görülen adaylar, başvuru tarihinin bitiminden itibaren 1 hafta içerisinde telefon ile görüşmeye çağrılacak. Çalışma adresi İzmir Karabağlar Belediye Başkanlığı Hizmet Binaları ve çalışma süresi haftanın 6 günü olacak.

Karabağlar Belediyesi iş ilanı ayrıntısına göre müracaat koşulları arasında 28/04/2018 tarih ve 11608 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının 4. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak, en az üniversite mezunu olmak ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da bu hizmetten muaf olmak şartları yer alıyor.

Karabağlar Belediyesi personel alımı işkur Karbel iş ilanları başvurusu

  • 2 büro elemanı alınacak
  • Son başvuru: 10 Kasım 2021
  • Başvuru maili: basvurukarbelas@gmail.com

izmir büyükşehir belediyesi personel alımı 2021 iş ilanları

Yorumlar (0)