İzmir Oto Ekspertiz 3 Sanayi Nerede

İzmir oto ekspertiz sanayi bölgeleri / İzmir oto ekspertiz 3 sanayi bölgesi nerede ve oto ekspertiz fiyatları ne kadar soruları yanıt buldu.

İzmir 23.05.2022, 23:59
İzmir Oto Ekspertiz 3 Sanayi Nerede

İzmir oto ekspertiz 3 sanayi şehirde yer alan diğer sanayi bölgelerinde olduğu gibi oto ekspertiz firmaları kapsamında hizmet sunmaktadır. Araç bakımı, ikinci el araç öncesi performans kontrolü gibi çeşitli noktalarda bu firmalar hizmetlerini gerçekleştirir. Elbette firma sayısının fazla olması seçim sırasında bazı karışıklıklara neden olabilir.

İzmir Oto Ekspertiz Sanayi Bölgeleri / İzmir Oto Ekspertiz 3 Sanayi Bölgesi

İzmir sanayi kuruluşları ile diğer büyükşehirler gibi hem çalışma imkânı sunar hem de bununla birlikte kişilerin ihtiyaçlarını karşılama aşamasında da etkili olmaktadır. İzmir sanayi sitesi kendi içerisinde birden fazla bölüme ayrılmaktadır. Bunlar arasında sayısız oto ekspertiz İzmir firması mevcuttur.

İzmir Oto Ekspertiz 3 Sanayi Nerede?

İzmir 3. Sanayi oto ekspertiz bölgesi, büyükşehrin Bornova ilçesinde yer almaktadır. Bornova’nın sanayi alanı olması sadece üçüncü bölümün bulunmasına neden olmaz. Bunun dışında farklı bölgeler de mevcuttur. Google haritalara; Kazımdirik, 3. Sanayi sitesi, 411. Sokak diye arama yaparsanız doğrudan erişebilirsiniz.

İzmir 2.Sanayi Oto Ekspertiz Nerede?

İkinci sanayi sitesi aynı İzmir oto ekspertiz 3 sanayi de olduğu gibi Bornova’da yer almaktadır. Kazımdirik, Bankalar Caddesi, Halkbank yanı adresinden ulaşabilirsiniz. Böylece; motor mekanik performans kontrolleri, süspansiyon testi, kaporta boya kontrolü, yanal kayma testi ve araç altı genel motor kontrolü yaptırabilirsiniz.

İzmir 1. Sanayi Oto Ekspertiz Nerede?

İzmir oto ekspertiz firması denildiğinde akla gelen bir diğer bölgelerden birisi de 1. Sanayi alanı olarak karşımıza çıkıyor. Yalnız birinci sanayi alanı diğer alanlardan farklı bir ilçede faaliyet sürdürmektedir. İzmir araç ekspertiz bölgesi Konak bölgesinde yer alıyor. Tercihinizi buradan yana kullanabilirsiniz ancak en iyisini arıyorsanız bir öneri bulunuyor!

Bornova Oto Ekspertiz Firmaları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bornova’da günümüzde sadece İzmir oto ekspertiz 3 sanayi bölgesi değil çeşitli oto ekspertiz firmaları da bulunmaktadır. Yanız bu firmalar seçilirken bazı sorunlar meydana gelebilir. Doğru bir tercih yapabilmek için:

  • Sahip olunan testlerin kapsamı,
  • Testlerin TSE onaylı olup olmadığı,
  • Firmanın güvenilir olması ve memnuniyet durumu,
  • Sunulan hizmet süresi,
  • Hizmet fiyatlandırması etkili olmaktadır.

Siz de bu sayede sadece sanayi bölgesinde yer alan değil diğer firmalar arasında da seçim yapabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Fiyatları Ne Kadar?

İzmir oto ekspertiz firmaları kendi içinde fren testi, motor performansı ya da farklı performans testleri sunacaktır. Her bir test farklı ekspertiz fiyatları sunarak kişilere yardımcı olmaktadır. Eğer genel kontroller sağlanacaksa hizmet bedeli artabilir ancak bunun dışında sadece motor performans testi ya da fren testi uygulanacaksa ücretler azalacaktır.

İzmir’de Oto Ekspertiz Tavsiye: Oto Ustam!

Oto Ustam, İzmir oto ekspertiz 3 sanayi ve diğer sanayi bölgelerini geride bırakarak açık ara öne geçmiştir. Profesyonel hizmet anlayışı ve bununla birlikte kısa sürede hizmet sunması memnuniyet oranında artışa neden olmuştur. Tüm bunların dışında uygu fiyat teklifleri de kişiler tarafından tercih edilmesine bir sebeptir.

Yorumlar (0)