İzmir otobüs saatleri 2021 ESHOT seferleri Google Haritalar’da

ESHOT’un ulaşım saatleri ve güzergah bilgilerine artık Google Haritalar’da yer alan toplu ulaşım sekmesinden ulaşılabiliyor.

İzmir 27.07.2021, 12:46
İzmir otobüs saatleri 2021 ESHOT seferleri Google Haritalar’da

Son dakika İzmir haberleri… İzmir otobüs saatleri 2021 ESHOT seferleri Google Haritalar’da yer almaya başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ, metro ve tramvay ile TCDD ortaklığındaki İZBAN verilerinden sonra ESHOT Genel Müdürlüğü’nün ulaşım saatlerini de Google Haritalar’a ekledi. Google ile uyum sürecini tamamlayan ESHOT, bundan böyle Google Haritalar’ı kullanan yolcuların ulaşım seçenekleri arasında yer alacak.

İzmir otobüs saatleri 2021 ESHOT seferleri Google Haritalar’da

İzmir’de kara ulaşımını tercih eden yolcular, uygulama sayesinde zaman kaybetmeden bir noktadan diğerine en hızlı ulaşım verilerini elde edebilecek. Böylelikle Google Haritalar’ı kullananlar artık İzmir’in tamamında toplu ulaşım ile yol tarifi sorgulaması yapabilecek.

ESHOT sefer saatleri Google Haritalar’da nasıl görülecek?

İzmir’de örneğin Karşıyaka’dan Adnan Menderes Havalimanı’na gitmek isteyen bir kişi, Google Haritalar’da toplu ulaşım seçeneğini seçtikten sonra Karşıyaka İskelesi’nin üzerine tıklayacak. Sefer saatlerini ve güzergâh bilgilerini gösteren ekran açılacak. Aynı hedefe otomobille yaklaşık bir buçuk saatte, vapur ve raylı sistem aktarmasıyla 50 dakikada gidilebildiğini gösteren veriler ekrana yansıyacak. ESHOT seferleri halen kurumun internet sayfası ve İZUM uygulamasından da takip edilebiliyor.

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)