İzmir Seferihisar’da tüm sahil ve sokaklar temizlendi

İzmir’in Seferihisar ilçesinde temizlik seferberliği başladı. Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin öncülüğünde tüm sokak ve sahiller 16 ekip tarafından temizlendi.

İzmir 07.06.2020, 19:21
İzmir Seferihisar’da tüm sahil ve sokaklar temizlendi

İzmir Seferihisar Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Seferihisar’da temizlik seferberliği başlattı. “Seferihisar’a temiz yakışır” sloganı ile yapılan temizlik hareketine Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin öncülük etti. 16 ekibe bölünen Seferihisar Belediyesi çalışanları, ilçedeki tüm sokak ve sahilleri temizledi.

BAŞKAN YETİŞKİN’DEN TEMİZLİK AÇIKLAMASI

İzmir’in Seferihisar ilçesinde yapılan temizlik hareketi hakkında açıklamalarda bulunan Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, dünyada ve ülkemizde devam eden salgın için 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Seferihisar Belediyesi olarak fark yaratmak istediklerini dile getirdi. Seferihisar’ın tüm mahallelerini, plajlarını ve parklarını köşe bucak temizleme kararı aldıklarını kaydeden Başkan Yetişkin, Seferihisar’ın her köşesinde temizlik ve mıntıka yaptıklarını kaydetti. Sabah saatlerinde Seferihisar Belediyesi önünde başlayan temizlik etkinliğinde 16 ayrı ekibe bölünen çalışanlar, büyük bir temizlik hareketine imza attı.

Yorumlar (0)
15°
hafif yağmur
Namaz Vakti 24 Ocak 2021
İmsak 06:51
Güneş 08:16
Öğle 13:28
İkindi 16:08
Akşam 18:31
Yatsı 19:51