Mustafa İduğ’a fahri üyelik rozeti takıldı

Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği yetkilileri İzmir Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u makamında ziyaret etti.

İzmir 17.08.2019, 20:42 17.08.2019, 20:43
Mustafa İduğ’a fahri üyelik rozeti takıldı

Kısa adı BATÜDER olan ve merkezi Konak Alsancak’da olan Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği’nin Başkanı Akın Kazançoğlu, dernek yönetiminde bulunan üyelerle birlikte Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret ederek, kendisini fahri üyeleri olarak gördüklerini söyledi. Başkan İduğ’a BATÜDER rozeti de takan Kazançoğlu, Bornova’da hayata geçecek tüm projelerde başkanın yanında olduklarını ve başarılarla gurur duyacaklarını dile getirdi.

BATÜDER’DEN BAŞKAN İDUĞ’A ZİYARET

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, BATÜDER Dernek Başkanı Akın Kazançoğlu ve dernek yönetiminden isimleri Bornova Belediyesi’nde ağırladı. BATÜDER’in faaliyetleri ve amaçları hakkında Başkan İduğ’a bilgi aktaran Kazançoğlu, merkezi de İzmir’de bulunan derneğin öncelikle İzmir, sonra Türkiye ve daha sonra Balkan Coğrafyası’ndan başlayıp, Türk Dünyası’nın tüm noktalarında etkili olmak ve yapılacak işbirlikleri ile faaliyet alanını genişletmek olduğunu kaydetti. BATÜDER üyelerinin bulundukları yerlerde bulunan yerel ve merkezi yönetimlerle işbirliği yapmasını ve düşüncelerini fahri danışman sıfatı ile paylaşmasını önemsediklerini söyleyen Kazançoğlu, Başkan Mustafa İduğ’la da uzun zamandır tanıştıklarını, Başkan İduğ Ege Otomotiv Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı iken birlikte olduklarını dile getirdi. Kendilerinin de İzmir’e ve Türkiye’ye fayda sağlamak için BATÜDER’i kurduklarını söyleyen Kazançoğlu, farklı sektörlerde ve kurumlarda görev yapan üyelerinin olduğunu, Başkan İduğ’un da fahri üyeleri olduğunu söyledi.

BATÜDER’LE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

BATÜDER yönetiminin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu söyleyen Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, dernek üyelerinin farklı iş kollarında çalışan gençlerden oluşması ve tüm tecrübelerin bir araya gelmesinin güzel olduğunu kaydetti. İzmir’de bulunan belediyelerin BATÜDER’den yararlanması gerektiğini söyleyen Başkan İduğ, Bornova’da görev yapacağı 5 yıl içinde dernek ile işbirliği yapmak ve birlikte çalışmak istediklerini dile getirdi.

Yorumlar (0)
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 28 Ocak 2020
İmsak 06:49
Güneş 08:13
Öğle 13:29
İkindi 16:12
Akşam 18:36
Yatsı 19:55