Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel köy turunda

İzmir Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, salgın nedeniyle ara verdiği köy gezilerine tekrar başladı ve yerinde tespit yaparak talepleri dinledi.

İzmir 26.06.2020, 15:07
Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel köy turunda

İzmir’in Selçuk ilçesinde normalleşme sürecinde eksiklerin tespit edilmesi için çalışmalara başlandı. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel Selçuk köylerini karış karış gezdi. Köylerin eksiklerini yerinde tespit eden Başkan Sengel, vatandaşları da dinleyerek önemli notlar aldı. Başkan Sengel’e kurum müdürleri ve ilgili çalışanlarda eşlik etti. Başkan Sengel Selçuk’un Havutçulu, Gökçealan, Çamlık, Sultaniye, Acarlar, Şirince, Belevi, Zeytinköy ve Barutçu köylerine giderek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Bölge halkıyla sohbet eden Başkan Sengel, köylerde tespit çalışması yaptı.

KÖYLERDE TEMİZLİK, DÜZENLEME VE ONARIM YAPILACAK

Selçuk ilçesinin köyleri için Selçuk Belediyesi'nin çalışma takvimi oluşturuldu. Bu doğrultuda temizlik, çevre düzenlemesi ve onarım gibi çalışmaların yapılması için ekipler görevlendirildi. Makamı sokaklara taşımanın önemine değinen Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, önümüzdeki hafta da Selçuk’un merkez mahallelerinizi gezeceğini ve incelemelerde bulunmaya devam edeceğini kaydetti.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:54
Güneş 08:20
Öğle 13:26
İkindi 16:01
Akşam 18:23
Yatsı 19:44