Yeni İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger İzmir İl Pandemi Kurulu’nu topladı

İzmir İl Pandemi Kurulu, yeni İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında “turizm” başlığı ile bir araya geldi. Toplantıda tedbirler ve son durum değerlendirildi.

İzmir 26.06.2020, 14:55
Yeni İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger İzmir İl Pandemi Kurulu’nu topladı

Son Dakika İzmir... İzmir Valiliği İzmir İl Pandemi Kurulu toplantısı İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında yapıldı. Toplantıya ayrıca İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Vali yardımcıları, üniversite rektörleri, il jandarma komutanı, il emniyet müdürü, sahil güvenlik komutanı, İzmir’deki kurum müdürleri, STK üyeleri ve bilimsel kurul üyeleri katılım sağladı. Yeni İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında gerçekleştirilen İl Pandemi Kurulu Toplantısında tedbirler ve son duruma dair değerlendirmeler yapıldı. İzmir Valisi Köşger, alınacak tedbirlerle ilgili geniş çaplı bir değerlendirme yapılacağını dile getirdi. İzmir’de salgınla mücadelenin iyi yönetildiğini kaydeden Vali Köşger, emeği geçen herkese teşekkür etti.

İZMİR’DE TURİZM HAREKETLİLİĞİ VE TEDBİRLER

İzmir’de turizm hareketliliğinin hızlanacağına dikkat çeken İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, salgınla mücadelede bir üst evreye geçileceği bilgisini paylaştı. Turizm hareketlenmesinin salgın sürecine zarar vermeden yönetilmesi için alınacak tedbirlerin masaya yatırılacağını söyleyen Köşger, İzmir İl Pandemi Kurulu’na katılan herkesin fikirleri ile ortak aklın kullanılarak kararların alınacağını dile getirdi. Sürecin en faydalı şekilde atlatılmalı için gerekenlerin yapılacağını söyleyen Vali Köşger, bu açıdan denetimlerin de arttırılacağını, uymayanlara ciddi yaptırımlar uygulanacağını ifade etti.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:54
Güneş 08:20
Öğle 13:26
İkindi 16:01
Akşam 18:23
Yatsı 19:44