Ünlü oyuncu Tom Cruise’un aksiyon dolu Jack Reacher filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Jack Reacher filmi hangi kanalda oynuyor, Jack Reacher filmi ne zaman çekildi, Jack Reacher filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, Jack Reacher filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Tom Cruise, Rosamund Pike, Robert Duvall, Richard Jenkins, David Oyelowo, Werner Herzog, Jai Courtney ve Alexia Fast yer alıyor. Filmde, Pittsburgh kentinde 6 el silah sesi duyulur ve birkaç dakika içinde 5 masum insan kanlar içinde yere yığılarak hayatını kaybeder. Usta bir nişancının elinden çıktığı belli olan bu olayı Pitssburg polis departmanının çözmesi ve katil zanlısını yakalaması fazla sürmez; daha 24 saat dolmadan 5 cinayetin faili yakalanır. Fakat sorgu esnasında hiçbir şey söylemeyen genç adam bir kağıda sadece "Jack Reacher'ı bulun!" yazar. Tüm kanıtlar gün gibi ortadayken eski bir asker olan Jack Reacher olayın görünmeyen yönlerini açığa çıkartacağı bir davanın içine girecektir. Bu arada zanlı Jason Barr'ın avukatı Helen Rodin de Bölge Savcısı olan Alex Rodin'in kızıdır. Baba - kız arasındaki hesaplaşmanın boyutları ise çok farklıdır. Jack Reacher filmi kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, hikayesi ne, gişe hasılat bilgileri, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde cashbet yer alıyor.

Canavar Avcısı filmi hangi kanalda oynuyor nerede ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Canavar Avcısı filmi hangi kanalda oynuyor nerede ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Jack Reacher filmi ne zaman çekildi?

Jack Reacher filmi 2012 yılında çekildi. Amerikan yapımı film 21 Aralık 2012 tarihinde ilk gösterimini yaptı. Ülkemizde de vizyona giren ve 11 hafta vizyonda kalan yapım 11 haftanın sonunda 229.537 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 2.449.478 TL gişe hasılatı elde etti. 60 milyon dolar bütçe ile çekilen yapım dünya çapında ise 218 milyon dolar hasılat elde etti. Olağan Şüpheliler filmiyle 1996 yılında En İyi Senaryo dalında Oscar almış olan senarist ve yönetmen Christopher McQuarrie’nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve senaryoyu yazdığı yapım 2 saat 10 dakika sürüyor.

Jack Reacher filmi konusu ne?

Jack Reacher, paralı bir askerdir ve suçluları bulmakta oldukça başarılıdır. Bir gün, tanıdığı bir adam beş kişiyi öldürmekten tutuklanır ve Jack'ten kendisine yardım edip, gerçek suçluları bulmasını ister. Böylelikle gerçeği bulmak adına Jack Reacher'ı, şiddet konusunda yetenekli ve saklayacak bir sırrı olan beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya getiren sıra dışı bir kovalamaca başlar. The New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan yazar Lee Child’ın romanından beyaz perdeye uyarlandı ve daha sonra dizi versiyonu da ekranlara geldi.

Jack Reacher filmi hangi kanalda oynuyor?

Jack Reacher filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 19 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30’da ve aynı günün gecesi saat 02.15’te Beyaz TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yapımcıları Tom Cruise, Don Granger, Dana Goldberg, Kevin J. Messick ve David Ellison olan film tüm dünyaya Paramount Pictures tarafından dağıtıldı. Aksiyon, dram ve gerilim türlerinde çekilen filmde tempo cashbet giriş hiç düşmüyor.

Takip İstanbul filmi hangi otelde çekildi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Takip İstanbul filmi hangi otelde çekildi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Jack Reacher filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Tom Cruise (Jack Reacher)
 • Rosamund Pike (Helen Rodin)
 • Robert Duvall (Cash)
 • Jai Courtney
 • Richard Jenkins (Alex Rodin)
 • Werner Herzog (Zec)
 • James Martin Kelly (Rob Farrior)
 • David Oyelowo (Emerson)
 • Michael Raymond-james (Linsky)
 • Alexia Fast (Sandy)
 • Kristen Dalton (Mindy)
 • Nicole Forester (Nancy Holt)
 • Dylan Kussman (Gary)
 • Scott A. Martin (Wesley)
 • Christopher Stadulis

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları kim? Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları kim?