Twitch yayıncısı ve Youtuber olan Jahrein’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Jahrein aslen nereli, Jahrein burcu ne, Jahrein evli mi, Jahrein eşi kimdir, Jahrein çocuğu var mı, Jahrein gerçek adı ne, Jahrein kaç kilo? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Twitch platformunda yayınlarına devam eden Jahrein, ayrıca Nimo TV’de ve Youtube’da da yayınlarını sürdürüyor. Deist olduğunu açıklayan Youtuber Jahrein 29 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Türk internet ünlüsü olan Jahrein, internet kariyerine Youtube ile başlamıştır ve daha sonra Twitch yayınlarına başlamıştır. Genellikle sohbet ve oyun alanında içerik üretmekte, internet fenomenleri ve siyasi figürlerle röportaj yapmaktadır. Nisan 2022'den Ağustos 2022'ye kadar yayınlarını YouTube'dan yapmış olup 2022'de açtığı yayında, halihazırda yayın yaptığı Twitch'e geri döneceğini duyurmuştur. Genel olarak oyun alanının dışında güncel politik konularda yaptığı yorumlar tepki toplamaya devam ediyor. Jahrein kimdir nerelidir, memleketi neresi, hangi burç, evli mi, karısı kim, oğlunun adı ne, kilosu kaç, gerçek ismi ne sorularının yanıtları Jahrein’in yaşamına dair detaylar haberimizde betsilin yer alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli burcu ne eşi kimdir Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı filmleri ve tv dizileri Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli burcu ne eşi kimdir Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı filmleri ve tv dizileri

Jahrein gerçek adı ne?

Jahrein’in gerçek adı Ahmet Sonuç’tur. Jahrein takma adıyla internette yayınlar yapan Jahrein, ilkokul eğitimini Karabük'te aldı ve ortaokul eğitimi sırasında Antalya'ya taşındı. Ortaöğrenimini Antalya Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Leipzig Üniversitesi Moleküler Fizik ve Biyokimya Bölümünü okumak için Almanya'ya yerleşti.

Jahrein aslen nereli?

Jahrein aslen Kıbrıslıdır. Anne tarafından Burdurlu, baba tarafından ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndendir. İstanbul’da doğan, bir süre Karabük’te, bir süre Antalya’da ve bir süre Almanya ve Polonya’da yaşayan oyuncu, yaşamını İstanbul’da ve Antalya’da sürdürmeye devam ediyor. Kıbrıs Türkü babası jinekoloji doktoru, Burdurlu annesi ise hemşiredir.

Şirin Payzın aslen nereli kimdir boyu kaç burcu ne Şirin Payzın evli mi eşi kimdir çocuğu var mı? Şirin Payzın aslen nereli kimdir boyu kaç burcu ne Şirin Payzın evli mi eşi kimdir çocuğu var mı?

Jahrein burcu ne?

29 Kasım doğumlu olan Jahrein’in burcu Yay’dır. Almanya'da eğitim gördüğü yıllarda eğitimden çok oyun oynamaya vaktini ayıran Sonuç, önce YouTube üzerinden videolar çekti ve daha sonra Twitch'te yayınlar yaparak internet kariyerine atıldı. Üniversiteyi son sınıfta bırakmasının ardından Polonya'ya taşınarak G2A'de çalışmaya başladı. 2018 yılında gerçekleştirilen Oyunun Yıldızları Ödüllerinde en iyi yayıncı ödülünü kazanan Jahrein, daha sonra Türkiye'ye dönerek Antalya'ya yerleşti.

Jahrein evli mi eşi kimdir çocuğu var mı?

Youtuber Jahrein evlidir. Jahrein’in eşi Selin Sonuç’tur. Türkiye'ye döndükten sonra 5 Ekim 2019'da Selin Sonuç ile evlendi ve bu evlilikten 17 Mart 2023 tarihinde Bora Emir isminde bir çocuk sahibi oldu. Dinî inancı yoktur, deist olduğunu açıklamıştır. Jahrein, Rekkitz adı verilen bir yayıncı ekibi kurmuştur ve ekip, Jahrein ve diğer 3 arkadaşından oluşmaktadır. Rekkitz ekibi canlı yayın betsilin giriş ve podcast üzerine içerik üretmektedir.

İsmail Saymaz aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir çocuğu var mı kitapları İsmail Saymaz aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir çocuğu var mı kitapları

Jahrein kaç kilo?

Jahrein 145 kilodur. 156 kilodan 145 kiloya düştüğünü bir paylaşımında belirtmiştir. 1,86 cm boyundadır. 2021 yılında bir Twitch yayınında, 2023 Türkiye genel seçimlerinde bağımsız milletvekili adayı olacağını açıklamış ve 22 Mayıs 2021 tarihli yayınında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu konuk etmiştir. Yayın, anlık olarak 300 bini aşkın kişi tarafından izlendi ve internet tarihinde bir siyasi parti liderinin katıldığı ilk internet yayını oldu. 2022 yılında milletvekilliği adaylığından vazgeçtiğini açıklayan Jahrein, bundan kısa bir süre sonra yapmış olduğu bir yayında, Dinozorları Öldüren Meteor Partisi adında resmi bir siyasi parti kuracağını açıklamıştır.

Nagehan Alçı aslen nereli kimdir burcu ne Nagehan Alçı evli mi kiminle evli kocası eşi kim Nagehan Alçı aslen nereli kimdir burcu ne Nagehan Alçı evli mi kiminle evli kocası eşi kim