Futbolcu Jayden Oosterwolde’nin hayatı, biyografi bilgileri ve futbol kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Jayden Oosterwolde kaç gol attı, Jayden Oosterwolde hangi takımdan geldi, Jayden Oosterwolde hangi takımlarda oynadı, Jayden Oosterwolde aslen nereli? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Tam adı Jayden Quinn Oosterwolde olan ve 26 Nisan 2001 tarihinde Hollanda’nın Zwolle şehrinde dünyaya gelen futbolcu 1,89 cm boyundadır. Hollanda'da doğan Surinam ve Endonezya kökenli Hollandalı profesyonel futbolcu, Süper Lig takımlarından Fenerbahçe'de forma giymektedir. Sol bek ve sol stoper mevkiinde görev yapan futbolcu, takımda 24 numaralı formayı giyiyor.

Jayden Oosterwolde yerel bir takım olan ZAC ile kariyerine başlamıştır. 2012'de FC Twente'nin gençlik akademisine geçmiştir. Haziran 2020'de FC Twente'nin futbol akademisinden çıktıktan sonra FC Twente / Heracles Akademi (iki takımın birleşik U21 takımı) ile sözleşme imzalamıştır. Futbolcu Jayden Oosterwolde kimdir nerelidir, oynadığı takımlar, nerede oynuyor, şu an hangi takımda oynuyor, hangi takımlarda oynadı, hangi takımdan geldi, futbol kariyeri boyunca kaç gol attı, toplam gol sayısı kaç, kaç golü var, forma numarası kaç, mevkisi nedir, maaşı ne kadar, futbol istatistikleri nedir sorularının yanıtları ve Oosterwolde’nin futbol kariyerine dair merak edilen tüm detaylar haberimizde topscorebet yer alıyor.

Ferdi Kadıoğlu kaç gol attı hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı aslen nereli? Ferdi Kadıoğlu kaç gol attı hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı aslen nereli?

Jayden Oosterwolde aslen nereli?

Hollanda’da doğup büyüyen futbolcu Jayden Oosterwolde aslen Surinam ve Endonezyalıdır. 2020-21 sezonunda U21 takımında olması gerekmesine rağmen hem Heracles hem de Twente'deki denemelerden sonra 2 takım da onunla sözleşme imzalamak istemiştir. 2020 Temmuz'da 3 yıllık sözleşme imzaladığı Twente'nin A Takımı'na girmiştir.

Jayden Oosterwolde hangi takımdan geldi?

Jayden Oosterwolde Fenerbahçe takımına Parma takımından geldi. 12 Eylül 2020'de Twente takımı ile profesyonel ilk maçına çıktı. Twente'nin Fortuna Sittard'a karşı kendi sahasında oynadığı maçta ilk 11'de yer aldı. Bu maçta bir de asist yaptı. 31 Ocak 2022'de İtalyan takımı Parma’ya kiralandı ve aynı yıl Parma takımına transfer oldu.

Jayden Oosterwolde kaç gol attı?

Jayden Oosterwolde futbol kariyeri boyunca kulüp takımlarında 91 maçta 2 gol attı. 2020-2022 yılları arasında Twente takımında 40 maçta 1 gol, 2022-2023 sezonunda Parma’da 18 maçta 1 gole imza attı. 30 Ocak 2023'te Fenerbahçe ile 6 milyon € bonservis bedeli karşılığında 4,5 yıllık sözleşme topscorebet giriş imzaladı.

Dominik Livakovic toplam kaç gol yedi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı aslen nereli? Dominik Livakovic toplam kaç gol yedi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı aslen nereli?

Jayden Oosterwolde hangi takımlarda oynadı?

  • 2012 - ZAC (altyapı)
  • 2012-2020 - Twente (altyapı)
  • 2020-2022 - Twente
  • 2022 - Parma (kiralık)
  • 2022-2023 - Parma
  • 2023 - Fenerbahçe

Muslera kariyeri boyunca toplam kaç gol yedi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı aslen nereli? Muslera kariyeri boyunca toplam kaç gol yedi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı aslen nereli?