John Wick 2 filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. John Wick 2 filmi nerede çekildi, John Wick 2 filmi ne zaman çekildi, John Wick 2 filmi hangi kanalda oynuyor, John Wick 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. John Wick serisinin ikinci yapımı olan filmin oyuncuları arasında Keanu Reeves, Common, Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Ruby Rose, John Leguizamo ve Ian McShane rol alıyor. Filmde, emekliye ayrılmış olan John Wick can yoldaşı köpeğiyle sakin bir hayat sürmektedir. Ancak başına gelen kimi olaylar onu bir kez daha suç dünyasına iter. Bu kez bu uğurda Roma sokaklarını arşınlaması gerekecektir. Ölüm kalım mücadelesinde yine sayısız kurşun harcanır ve John Wick onlarca kez ölümle burun buruna gelir. John Wick 2 filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, gişe hasılatı, hangi platformda oynuyor, konusu hikayesi nedir, kaç saat, köpeğinin cinsi ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde favorisen yer alıyor.

John Wick filmindeki otel nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? John Wick filmindeki otel nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

John Wick 2 filmi ne zaman çekildi?

John Wick 2 filmi 2016 yılında çekildi. Aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen yapım 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girdi. Amerikan yapımı film 122 dakika sürüyor. 40 milyon dolar bütçe ile çekilen film 127 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 17 hafta vizyonda kalan film 729.221 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 9.193.282 TL gişe hasılatı elde etti. John Wick filminin devam filmi olarak çekilen yapımın ayrıca John Wick: Bölüm 3 adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir. John Wick serisi ise devam etmiş ve sinemanın en popüler serileri arasında yerini almıştır.

John Wick 2 filmi konusu ne?

Artık emekliye ayrılmış, tetikçilik dünyasından uzaklaşmış köpeğiyle birlikte sakin bir hayat yaşamak isteyen John Wick, kendini yine istemediği halde tehlikeli olayların ortasında buluyor. Eski bir ortağının sayesinde bu kez İtalya'nın başkenti Roma'da son derece güçlü çetelerle tek başına mücadele etmek zorunda kalıyor. John Wick 2 filmi, ilk filmin konusu olan antika arabasının çalınması ve köpeğinin öldürülmesiyle ortaya çıkan olayların, imkânsız bir görev sonrası oluşan yeni problemlerini ele alıyor.

Taşıyıcı 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Taşıyıcı 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri

John Wick 2 filmi nerede çekildi?

John Wick 2 filmi İtalya’nın Roma şehrinde çekildi. Filmin çekimleri için Roma’nın farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Yapımcıları David Leitch, Basil Iwanyk ve Erica Lee olan filmin senaryosunu Derek Kolstad yazdı. Filmin müziklerini Tyler Bates ve Joel J. Richard hazırladı. Lionsgate, Thunder Road Pictures ve 87Eleven Productions tarafından çekilen filmde tempo hiç düşmüyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen ve aksiyona doyuran film, heyecanın giderek yükseldiği bir atmosferde geçiyor.

John Wick 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

John Wick 2 filmi ATV kanalında oynuyor. Film 28 Haziran Çarşamba günü saat 22.20’de ATV kanalında sinemaseverler ile buluşuyor. 2014 yapımı John Wick'in devam filmi olan yapım, Keanu Reeves ve Laurence Fishburne'in Matrix üçlemesinden sonra birlikte yer aldıkları ilk yapımdır. En iyi aksiyon filmlerinden biri olarak gösterilen John Wick'in devam filmi, emeklilik günlerinden geri dönmek zorunda kalan John Wick'in neredeyse imkânsız görevine odaklanıyor. Wick emeklilikten geri dönmek zorunda kalıyor ve bir anda dünyanın sayılı tetikçilerini karşısında favorisen giriş buluyor.

Creed Efsanenin Doğuşu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne Creed Efsanenin Doğuşu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne

John Wick 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Keanu Reeves - John Wick
 • Riccardo Scamarcio - Santino D’Antonio
 • Common - Cassian
 • Laurence Fishburne - The Bowery King
 • Ruby Rose - Ares
 • John Leguizamo - Aurelio
 • Ian McShane - Winston
 • Bridget Moynahan - Helen Wick
 • Lance Reddick - Charon
 • Thomas Sadoski - Jimmy
 • David Patrick Kelly - Charlie
 • Peter Stormare - Abram Tarasov
 • Franco Nero - Julius
 • Peter Serafinowicz - Sommelier
 • Claudia Gerini - Gianna D'Antonio

Venom Zehirli Öfke nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Venom Zehirli Öfke nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?