Aksiyonun tavan yaptığı John Wick filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. John Wick filmindeki otel nerede, John Wick filmi nerede çekildi, John Wick filmi ne zaman çekildi, John Wick filmi oyuncuları isimleri nedir, John Wick filmi hangi kanalda oynuyor, John Wick filmi ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Bridget Moynahan, John Leguizamo, Alfie Allen, Adrianne Palicki, Dean Winters, Ian McShane ve Willem Dafoe rol alıyor. Filmde, John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu öldürür. Gangsterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur ve John'un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick'in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. John Wick filminin çekildiği otel nerede çekilmiştir, çekim yeri, ne zaman kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor, kaç saat sürüyor, hangi platformda oynuyor, hikayesi konusu neyi anlatıyor, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde sportempire yer alıyor.

G.I. Joe Misilleme filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor? G.I. Joe Misilleme filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor?

John Wick filmi ne zaman çekildi?

John Wick filmi 2014 yılında çekildi. Aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen film 19 Eylül 2014 tarihinde vizyona girdi. 101 dakika süren film 20-30 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 86 milyon dolar hasılat elde etti. Amerikan yapımı film ülkemizde de vizyona girdi ve 11 hafta vizyonda kaldı. Beyazperdede 263.309 kişi tarafından izlenen film toplam 3.330.014 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Chad Stahelski ve David Leitch oturuyor. Filmin senaryosunu Derek Kolstad yazdı ve müziklerini Tyler Bates ve Joel J. Richard hazırladı.

John Wick filmi konusu nedir?

John Wick, hayallerindeki kadınla tanıştıktan ve evlendikten sonra kirli işleri bırakmış eski bir kiralık katildir. 5 yıllık evliliğin sonunda karısı ölür, o öldükten sonra kocasının yalnız kalmaması için bir köpek bırakmıştır. Ancak karısından son hatıra olan köpeği de, saldırıya uğradığı sırada ölür. Kendisine saldıran çetenin liderinin, eski patronunun oğlu olduğunu öğrendikten sonra intikam için çeteye bir savaş açar: Wick aradan geçen yıllarda pek paslanmamıştır. Önüne çıkan herkesi öldüren Wick, en son eski işvereni ile karşı karşıya gelir.

Labirent Alev Deneyleri nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Labirent Alev Deneyleri nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

John Wick filmi nerede çekildi?

John Wick filmi Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde çekildi. John Wick filminin çekim yerleri arasında New York şehri ve Queens, New Jersey, Manhattan, Broadway, Brooklyn ve Central Park bulunuyor. Film, evlendiği için emekliye ayrılan bir tetikçinin, antika arabasının çalınması ve ölen karısından hediye olarak kendisine bırakılan köpeğinin öldürülmesiyle ortaya çıkan senaryoyu işlemektedir.

John Wick filmindeki otel nerede?

John Wick filmindeki otel Brooklyn’dedir. Filmde Continental Hotel olarak görülen yer Brooklyn’de bulunan One Hanson Place adlı oteldir. Ayrıca filmdeki köpek cinsi Beagle cinsidir. Beagle, Keltçe bir kelime olan ve küçük anlamına gelen “beag”den türetilmiştir.

John Wick filmi hangi kanalda oynuyor?

John Wick filmi ATV kanalında oynuyor. Film 25 Haziran Pazar günü saat 23.15’te ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Keanu Reeves’in başrolünde olduğu amansız aksiyon filmi John Wick’de intikam peşinde bir adamın hikayesi anlatılıyor. Summit Entertaintment, Thunder Road Pictures ve 87Eleven Productions tarafından çekilen film, tüm dünyaya Lionsgate tarafından dağıtılmıştır. Filmin ayrıca John Wick: Bölüm 2 adında bir devam filmi çekilmiş ve John Wick serisi yeni filmlerle sportempire giriş devam etmiştir.

John Wayne El Dorado filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? John Wayne El Dorado filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

John Wick filmi oyuncuları isimleri nedir?

 • John Wick - Keanu Reeves
 • Winston - Ian McShane
 • Charon - Lance Reddick
 • Helen Wick - Bridget Moynahan
 • Aurelio - John Leguizamo
 • Viggo Tarasov - Michael Nyqvist
 • Iosef Tarasov - Alfie Allen
 • Ms. Perkins - Adrianne Palicki
 • Avi - Dean Winters
 • Marcus - Willem Dafoe
 • Jimmy - Thomas Sadoski
 • Charlie - David Patrick Kelly
 • Doktor/The Doctor - Randall Duk Kim

Son Durak 5 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Son Durak 5 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri