Joker filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Efsane filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Joker filmi hangi kanalda oynuyor, Joker filmi nerede çekildi, Joker filmi ne zaman çekildi, Joker filmi konusu ne, Joker filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Arthur Fleck / Joker rolleri ile Joaquin Phoenix, Murray Franklin rolünde Robert De Niro, Sophie Dumond rolünde Zazie Beetz, Penny Fleck rolünde Frances Conroy, Thomas Wayne rolünde Brett Culle, Dedektif Blake rolünde Shea Whigham, Dedektif Garrity rolünde Bill Camp, Gene rolünde Marc Maron, Hoyt Vaughn rolünde Josh Pais yer alıyor.

Joker filminde, başarısız bir komedyenin zorlu hayat mücadelesi ve psikolojik çöküşü, ekrana taşınıyor. Arthur, bir zamanlar hayalini kurduğu komedyenlik kariyerini elde edemeyince, içsel çatışmalarla boğuşmaya başlıyor. Gelişen olaylar, Arthur'un dünyasını altüst ediyor ve zihnindeki kırılgan dengeleri sarsıyor. İzleyenler, onun psikolojik dönüşümüne tanık olurken, karakterin iç dünyasındaki karanlıkta gezinmeye hazır olmalı. Bu etkileyici hikaye, izleyicilere insan psikolojisinin derinliklerine inme şansı sunuyor. Joker karakterinin doğuşu, Arthur'un yaşadığı zorluklardan ve toplumun yüzleşmediği sorunlardan ilham alarak şekilleniyor. Joker filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri, başrol oyuncusu kim, konusu nedir sorularının yanıtları haberimizde wazamba yer alıyor.

ip man 3 amansız filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne oyuncu kadrosu ip man 3 amansız filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne oyuncu kadrosu

Joker filmi ne zaman çekildi?

Joker filmi 2019 yılında çekildi. Film ilk gösterimini 31 Ağustos 2019 tarihinde Venedik’te yaptı. 4 Ekim 2019 tarihinde ise sinemalarda izleyiciler ile buluştu. 122 dakika süren film 60 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 1,074 milyar dolar hasılat elde etti. Amerikan yapımı film ülkemizde de vizyona girdi ve 20 hafta vizyonda kaldı. 20 haftanın sonunda 1.877.186 kişi tarafından ülkemizde sinemalarda izlenen film, 36.925.760 TL gişe hasılatı elde etti.

Joker filmi nerede çekildi?

Joker filmi Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı New York’ta ve New Jersey’de çekildi. Filmin çekimleri için New York City’ye bağlı The Bronx ve Manhattan bölgeleri ile New Jersey’e bağlı Newark’ta çekimler yapıldı. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Todd Phillips oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Scott Silver. Yapımcıları Todd Phillips, Bradley Cooper ve Emma Tillinger Koskoff olan filmin müziklerini Hildur Guðnadóttir hazırladı.

Cehennem Melekleri filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Cehennem Melekleri filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Joker filmi konusu ne?

Joker filmi, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in hayatına odaklanıyor. Toplum tarafından dışlanan bir adam olan Arthur, hayatta yapayalnızdır. Sürekli bir bağ kurma arayışında olan Arthur, yaşamını taktığı iki maske ile geçirir. Gündüzleri, geçimini sağlamak için palyaço maskesini yüzüne takan Arthur, geceleri ise asla üzerinden silip atamayacağı bir maske takar. Maruz kaldığı zorbalıklar, onun gitgide toluma aykırı bir adam haline gelmesine neden oluyor.

Joker filmi hangi kanalda oynuyor?

Joker filmi ATV kanalında oynuyor. Film 6 Ocak Cumartesi günü saat 21.55’te sinemaseverler ile buluşuyor. 21.55'te ATV ekranlarında, başarısızlığın karanlık labirentlerinde bir yolculuğa çıkın. Arthur'un trajik hikayesi, izleyenleri etkileyici bir psikolojik gerilimle saracak. DC Films, Village Roadshow Pictures, Bron Creative ve Joint Effort tarafından çekilen yapım Warner Bros. Pictures tarafından dağıtıldı. Film psikolojik gerilim türünde çekildi ve Joker: Folie à Deux adını taşıyan bir devam filmi de wazamba giriş var.

En iyi kara komedi filmleri en popüler kara mizah filmleri listesi En iyi kara komedi filmleri en popüler kara mizah filmleri listesi

Joker filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Joaquin Phoenix - Arthur Fleck / Joker
  • Robert De Niro - Murray Franklin
  • Zazie Beetz - Sophie Dumond
  • Frances Conroy - Penny Fleck
  • Brett Cullen - Thomas Wayne
  • Shea Whigham - Dedektif Blake
  • Bill Camp - Dedektif Garrity
  • Marc Maron - Gene
  • Josh Pais - Hoyt Vaughn

En iyi intikam filmleri tüm zamanların en çok izlenen intikam filmleri listesi En iyi intikam filmleri tüm zamanların en çok izlenen intikam filmleri listesi