Jumanji Vahşi Orman filminin yayın ve çekim detayları araştırılmaya devam ediyor. Jumanji Vahşi Orman filmi nerede çekildi, Jumanji Vahşi Orman konusu ne, Jumanji Vahşi Orman kaç yılında çekildi, Jumanji Vahşi Orman oyuncu kadrosu karakterleri kim soruları cevap buldu. Filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan oturuyor. Filmin oyuncuları arasında Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Bobby Cannavale, Rhys Darby ve William Tokarsky var.

Jumanji Vahşi Orman filmi fantastik macera türünde çekildi. 119 dakika süren film, her biri belli başlı özelliklere sahip olan avatarlara dönüşen dört arkadaşın macerasını anlatıyor. Dört zoraki arkadaş, her biri özel güçlere sahip avatarlara dönüşerek, Jumanji'nin riskli ve tehlikeli dünyasında mahsur kalıyor. Ya hayatlarının en tehlikeli macerasına atılacaklar, ya da sonsuza dek Jumanji'nin içinde kalacaklar. Jumanji Vahşi Orman filminin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncuları isimleri karakterleri, ne zaman çekildi, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde vivasbet yer alıyor.

John Wick filmindeki köpek cinsi ne filmdeki otel nerede çekildi konusu ne oyuncu kadrosu John Wick filmindeki köpek cinsi ne filmdeki otel nerede çekildi konusu ne oyuncu kadrosu

Jumanji Vahşi Orman filmi kaç yılında çekildi?

Jumanji Vahşi Orman filmi 2017 yılında çekildi. 2017 yılının içinde vizyona giren ve 90 milyon dolar bütçe ile çekilen film 962 milyon dolar hasılat elde etti. Türkiye’de vizyonda kaldığı süre boyunca 313 bin 443 kişi tarafından izlendi ve 4 milyon 332 bin 551 TL hasılat elde etti.

Jumanji Vahşi Orman filmi nerede çekildi?

Jumanji Vahşi Orman filmi Honululu Hawaii, Atlanta ve Georgia’da çekildi. Filmin çekimleri için Hawaii Kualoa Ranch Doğa Koruma Alanı’nda ilk çekimler yapıldı. Daha sonra ise çekimler Atlanta ve Georgia bölgelerinde tamamlandı. Filmin çekimleri tamamlandıktan sonra sinemalarda izleyiciler ile buluştu.

Jumanji Vahşi Orman filmi konusu ne?

Jumanji Vahşi Orman filminde, bir gün dört lise öğrencisi eski bir oyun konsolu buluyor. Konsoldan oyun seçerek oynamaya başlayan gençler, mekan modunu orman olarak seçince kendilerini seçtikleri karakterle dönüşmüş halde bir orman içinde buluyorlar. Film 119 dakika vivasbet giriş sürüyor.

Örümcek Adam filmi nerede çekildi konusu ne oyuncu kadrosu karakterleri gişe hasılatı ne? Örümcek Adam filmi nerede çekildi konusu ne oyuncu kadrosu karakterleri gişe hasılatı ne?

Jumanji Vahşi Orman filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Dwayne Johnson - Smolder Bravestone
  • Kevin Hart - Franklin "Moose" Finbar
  • Jack Black - Sheldon "Shelly" Oberon
  • Karen Gillan - Ruby Roundhouse
  • Nick Jonas - Seaplane McDonough
  • Bobby Cannavale - Russel Van Pelt
  • Rhys Darby - Nigel
  • William Tokarsky - Trader

Görevimiz Tehlike 3 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Görevimiz Tehlike 3 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu