Televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya devam eden Jumanji Vahşi Orman filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Jumanji Vahşi Orman filmi nerede çekildi, Jumanji Vahşi Orman filmi ne zaman çekildi, Jumanji Vahşi Orman filmi gişe hasılat bilgileri nedir, Jumanji Vahşi Orman filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Bobby Cannavale, Rhys Darby ve William Tokarsky var.

Jumanji Vahşi Orman filmi fantastik macera türünde çekildi. Filmde, dört zoraki arkadaş, her biri özel güçlere sahip avatarlara dönüşerek, Jumanji'nin riskli ve tehlikeli dünyasında mahsur kalıyor. Ya hayatlarının en tehlikeli macerasına atılacaklar, ya da sonsuza dek Jumanji'nin içinde kalacaklar. Jumanji Vahşi Orman filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, gişe hasılat bilgileri nedir, kaç kişi izledi, ne kadar izlendi, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde vitonbetting yer alıyor.

Rush Zafere Hücum filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Rush Zafere Hücum filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Jumanji Vahşi Orman filmi ne zaman çekildi?

Jumanji Vahşi Orman filmi 2017 yılında çekildi. 2017 yılında vizyona giren ve 119 dakika süren film, her biri belli başlı özelliklere sahip olan avatarlara dönüşen dört arkadaşın macerasını ekranlara taşıyor. Bu eğlenceli ve maceralı film izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Jumanji Vahşi Orman filmi nerede çekildi?

Jumanji Vahşi Orman filmi Honululu Hawaii, Atlanta ve Georgia’da çekildi. Filmin çekimleri için Hawaii Kualoa Ranch Doğa Koruma Alanı’nda ilk çekimler yapıldı. Daha sonra ise çekimler Atlanta ve Georgia bölgelerinde tamamlandı. Çekimler tamamlandıktan sonra vizyona giren film gişede büyük ilgi gördü.

Jumanji Vahşi Orman filmi gişe hasılat bilgileri

Jumanji Vahşi Orman filmi 962 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. 90 milyon dolar bütçe ile çekilen film 962 milyon dolar hasılat elde etti. Türkiye’de vizyonda kaldığı süre boyunca 313 bin 443 kişi tarafından izlendi ve 4 milyon 332 bin 551 TL hasılat vitonbetting giriş elde etti.

Örümcek Adam 3 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat rakamları oyuncuları isimleri Örümcek Adam 3 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat rakamları oyuncuları isimleri

Jumanji Vahşi Orman filmi oyuncuları isimleri

  • Dwayne Johnson - Smolder Bravestone
  • Kevin Hart - Franklin "Moose" Finbar
  • Jack Black - Sheldon "Shelly" Oberon
  • Karen Gillan - Ruby Roundhouse
  • Nick Jonas - Seaplane McDonough
  • Bobby Cannavale - Russel Van Pelt
  • Rhys Darby - Nigel
  • William Tokarsky - Trader

Jumanji Yeni Seviye nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Jumanji Yeni Seviye nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu