Televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan ve orijinal adı Jumanji: Welcome to the Jungle olan Jumanji Vahşi Orman filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Jumanji Vahşi Orman nerede çekildi, Jumanji Vahşi Orman hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları merak ediliyor. 1995 yapımı kült film Jumanji’nin devam halkası olan filmde, dört lise öğrencisi eski bir oyun konsolu buluyor. Konsoldan oyun seçerek oynamaya başlayan gençler, mekan modunu orman olarak seçince kendilerini seçtikleri karakterlere dönüşmüş halde bir ormanın içinde buluyor ve macera başlıyor.

Jumanji Vahşi Orman filminin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Bobby Cannavale, Rhys Darby ve William Tokarsky rol alıyor. Fantastik ve macera türlerinde çekilen yapımın yönetmen koltuğunda Jake Kasdan oturuyor. İzleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak olan film 119 dakika hiperwin sürüyor. Jumanji Vahşi Orman (Jumanji: Welcome to the Jungle) filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncuları isimleri ve hangi kanalda oynuyor sorularının cevapları haberimizde yer alıyor.

Jumanji Vahşi Orman kaç yılında çekildi?

Jumanji Vahşi Orman filmi 2017 yılında çekildi. Film, 2017 yılının Aralık ayında vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Film 90 milyon dolar bütçe ile çekildi ve toplamda 262 milyon 798 bin dolar hasılat elde etti. Jumanji: Yeni Seviye filminin devam yapımı olarak çekilen film ülkemizde 10 hafta vizyonda kaldı. İlk hafta sonunda 87 bin 859 bin kişi tarafından, 10 hafta sonunda ise 313 bin 443 kişi tarafından sinemalarda izlendi. Ülkemizde, toplam 4 milyon 332 bin 551 TL hasılat kazandı.

Jumanji Vahşi Orman nerede çekildi?

Jumanji Vahşi Orman Honululu Hawaii’de çekildi. Çekimlerin önemli bölümü Hawaii Kualoa Ranch Doğa Koruma Alanı’nda yapıldı. Ayrıca filmin çekimleri için Atlanta ve Georgia’da da çekim setleri kuruldu. Çekimler tamamlandıktan sonra sinemalarda gösterime giren ve büyük ilgi gören yapım, televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya hiperwin giriş devam ediyor.

Jumanji Vahşi Orman hangi kanalda oynuyor?

Jumanji Vahşi Orman Kanal D kanalında oynuyor. Film 27 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.30’da Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.

Jumanji Vahşi Orman oyuncu kadrosu karakterleri

  • Dwayne Johnson - Smolder Bravestone
  • Kevin Hart - Franklin "Moose" Finbar
  • Jack Black - Sheldon "Shelly" Oberon
  • Karen Gillan - Ruby Roundhouse
  • Nick Jonas - Seaplane McDonough
  • Bobby Cannavale - Russel Van Pelt
  • Rhys Darby - Nigel
  • William Tokarsky - Trader