Jumanji Yeni Seviye filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. TV’de ilk kez yayınlanacak olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Jumanji Yeni Seviye filmi hangi kanalda oynuyor, Jumanji Yeni Seviye filmi nerede çekildi, Jumanji Yeni Seviye filmi konusu ne, Jumanji Yeni Seviye filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan, Nick Jonas, Awkwafina, Danny DeVito, Danny Glover, Ser'Darius Blain ve Morgan Turner rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan oturuyor. Fantastik Macera türünde çekilen filmin senaryosunu, Chris Van Allsburg tarafından üretilen Jumanji eserinden uyarlayarak Jake Kasdan, Jeff Pinkner ve Scott Rosenberg yazdı.

Jumanji Yeni Seviye filmi Jumanji: Vahşi Orman filminin devam yapımı olarak çekildi. Filmin yapımcıları arasında Dwayne Johnson, Dany Garcia, Hiram Garcia, Matt Tolmach ve William Teitler var. Filmin müziklerini Henry Jackman hazırladı. Columbia Pictures, Seven Bucks Productions, Hartbeat Productions, Matt Tolmach Productions tarafından betitbet çekilen filmde, Spencer ortadan kaybolunca Martha, Bethany ve Fridge, onu bulmak için Jumanji'ye dönmeleri gerektiğini anlıyor. Ancak oyun, bıraktıklarından çok farklı oluyor. Jumanji Yeni Seviye filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ortaya çıktı.

Jumanji Yeni Seviye filmi ne zaman çekildi?

Jumanji Yeni Seviye filmi 2019 yılında çekildi. 13 Aralık 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girdi. Türkiye’de vizyonda kaldığı süre boyunca 308 bin 114 kişi tarafından izlendi ve toplamda 6 milyon 164 bin 298 TL gişe hasılatı elde etti. Film, önceki yapımda Jumanji maceralarından sağ çıkmayı başaran grubun, oyuna tekrardan girmek durumunda kalan Spencer'ı kurtarmak için Jumanji'ye yeniden girmelerini betitbet giriş konu ediniyor.

Jumanji Yeni Seviye filmi nerede çekildi?

Jumanji Yeni Seviye filmi Atlanta, New Mexico, Alberta ve Hawaii’de çekildi. Filmin çekimleri için bu bölgelerde çekim setleri kuruldu. Çete, dünyanın en tehlikeli oyunundan kaçabilmek için, bilinmeyen ve keşfedilmemiş parçaları bulmak ve kurak çöllerden karlı dağlara uzanan yollara meydan okumak zorunda kalıyor.

Jumanji Yeni Seviye filmi hangi kanalda oynuyor?

Jumanji Yeni Seviye filmi ATV kanalında oynuyor. Film 2 Ocak akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında ilk kez yayınlanacak ve izleyicilerle buluşacak.

Jumanji Yeni Seviye filmi oyuncuları isimleri

 • Dwayne Johnson - Dr. Smolder Bravestone
 • Jack Black - Professor Sheldon
 • Kevin Hart - Franklin "Mouse" Finbar
 • Karen Gillan - Ruby Roundhouse
 • Nick Jonas - Jefferson "Seaplane" McDonough
 • Awkwafina - Bethany’s avatar
 • Danny Glover - Milo Walker
 • Danny DeVito - Eddie Gilpin
 • Ser'Darius Blain - Anthony Fridge
 • Morgan Turner - Martha Kaply
 • Alex Wolff - Spencer Gilpin