Kadir İnanır’ın sevilen filmlerinden olan Kadifeden Kesesi filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kadifeden Kesesi filmi nerede çekildi, Kadifeden Kesesi filmi kaç yılında çekildi, Kadifeden Kesesi filmi oyuncuları isimleri nedir, Kadifeden Kesesi filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Ali rolü ile Kadir İnanır, Nesrin rolü ile Feri Cansel, Veli rolü ile Münir Özkul, Menekşe / Mine rolü ile Suna Pekuysal paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Kadir Savun, Şefik Döğen, Aydın Tezel, Nur Azak, Nevin Aypar, Sümer Tilmaç ve Gül Vergon rol alıyor. Ayrıca Tanju Okan ve Mine Koşan da konuk oyuncular olarak filmde rol aldı.

Kadifeden Kesesi filminde, babaları tarafından Menekşe adlı yarış atını almakla görevlendirilen Ali, Veli ve Mıstık adındaki üç kardeşin başına gelenler ekranlara geliyor. Altınoğlu, oğullarının İstanbul’da okuduğunu zannetmekte, Ali’nin doktor, Veli’nin avukat olacağını, Mıstık’ın ise liseye devam ettiğini düşünmektedir. Fakat Ali, Veli ve Mıstık müzisyenlik yapmaktadır. At yarışlarına düşkün olan Altınoğlu, oğullarına Menekşe adlı atı almaları için telgraf çeker. Atın sahibi Yekta satma taraftarı değildir. Bunun üzerine kardeşlerin aklına başka bir plân gelir. Ancak Altınoğlu’nun da İstanbul’a gelmesi işleri karıştırır. Kadifeden Kesesi filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilenler haberimizde prizmabet yer alıyor.

Tatar Ramazan filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Tatar Ramazan filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Kadifeden Kesesi filmi kaç yılında çekildi?

Kadifeden Kesesi filmi 1971 yılında çekildi. Aile ve komedi türlerinde çekilen film 1 Haziran 1973 tarihinde gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda Sırrı Gültekin oturuyor. Yapımcısı Kadir Kesemen olan filmin senaryosunu Yeşilçam’ın usta senaristi Sadık Şendil yazdı. Saltuk Film tarafından çekilen, Ören Film tarafından renklendirilmesi yapılan filmin seslendirmesini ise Lale Film yaptı.

Kadifeden Kesesi filmi nerede çekildi?

Kadifeden Kesesi filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurulmuştur. Filmin başlangıcında İstanbul’un deniz ve sahil manzaraları ekranlara geliyor. Devam eden sahnelerde ise Veli Efendi Hipodromu ve Sarıyer ilçesinin sahil şeridi ile boğaz hattında bulunan ilçeler ve semtler görünüyor. İstanbul'a tahsil için gelip, çeşitli maceralar yaşayan üç kardeşin öyküsünün anlatıldığı filmin çekimleri İstanbul’da tamamlandı.

Kadifeden Kesesi filmi hangi kanalda oynuyor?

Kadifeden Kesesi filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 17 Haziran Cumartesi günü saat 14.30’da Show TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde Kadir İnanır’ı Esen Günay, Feri Cansel’i Nevin Akkaya ve Kadir Savun’u Agah Hün seslendirmiştir. Komedi filmi 77 dakika prizmabet giriş sürüyor.

Selvi Boylum Al Yazmalım hangi barajda çekildi hangi köyde çekildi çekim yeri neresi? Selvi Boylum Al Yazmalım hangi barajda çekildi hangi köyde çekildi çekim yeri neresi?

Kadifeden Kesesi filmi oyuncuları isimleri

  • Kadir İnanır (Ali)
  • Feri Cansel (Nesrin)
  • Münir Özkul (Veli)
  • Suna Pekuysal (Menekşe / Mine)
  • Kadir Savun (Altınoğlu)
  • Şefik Döğen (Mıstık)
  • Aydın Tezel (Yekta)
  • Nur Azak
  • Nevin Aypar
  • Sümer Tilmaç

Kadifeden Kesesi filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol almıştır; Gül Vergon, Tanju Okan, Mine Koşan, Ali Demir, Mustafa Yavuz ve Faik Coşkun.

Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri