Oyuncu Kadir Doğulu’nun hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Kadir Doğulu aslen nereli, Kadir Doğulu burcu ne, Kadir Doğulu boy kilo nedir, Kadir Doğulu eşi kimdir, Kadir Doğulu oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Tam adı Abdulkadir Doğulu olan ve 19 Nisan 1982 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen oyuncu, manken ve yapımcı Kadir Doğulu, Okan Üniversitesi gastronomi bölümünde eğitim görürken oyunculuk kariyerine yönelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Küçük Sırlar dizisi ile kazanan oyuncu, Hande Yener’in Romeo şarkısının klibinde de rol almıştır. Daha sonra Pis Yedili dizisi ile oyunculuk kariyerini sürdüren Kadir Doğulu, 2013 yılında ise Fatih Harbiye dizisinde rol aldı. Yeni dizileri, özel hayatı ve açıklamaları ile gündeme gelmeye devam Kadir Doğulu’nun yaşamına dair ayrıntılar ortaya çıktı. Kadir Doğulu kimdir nerelidir, hangi burç, boy kilo bilgisi, kiminle evli, eşi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde formenbet yer alıyor.

Neslihan Atagül Doğulu aslen nereli burcu ne kiminle evli oynadığı tv dizileri filmleri Neslihan Atagül Doğulu aslen nereli burcu ne kiminle evli oynadığı tv dizileri filmleri

Kadir Doğulu aslen nereli?

Kadir Doğulu aslen Mersinlidir. Mersin’de doğup büyüyen oyuncu, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Kadir Doğulu’nun babası Rasim Doğulu, abisi ise müzisyen ve modacı olan Kemal Doğulu’dur. Ayrıca Asuman, Mehmet ve Deniz adında da kardeşleri vardır. 2015 yılında Sevdam Alabora dizisi ile oyunculuk kariyerine devam eden ve aynı yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan oyuncu, 2016 ve 2017 yılları arasında yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin kadrosunda yer almıştır.

Kadir Doğulu aslen nereli burcu ne boy kilo eşi kimdir Kadir Doğulu oynadığı diziler filmler

Kadir Doğulu burcu ne?

19 Nisan doğumlu olan oyuncu Kadir Doğulu’nun burcu Koçtur. Star TV ekranlarında yayınlanan Gecenin Ucunda dizisinde rol alan oyuncu, yiyecek ve içecek sektöründe de uzun yıllar çalışmış ve önemli bir kariyere sahip olmuştur. 10 yıl boyunca İstanbul’un ünlü restoran ve mekanlarıyla çalışan oyuncu, Kanal D’de yayınlanan Star Işığı X-Factor adlı yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır. Vuslat, Jet Sosyete ve Aşkın Tarifi dizilerinde de rol alan oyuncu, Bir Hikayem Var formenbet giriş ve Mitat adlı filmlerde de oynamıştır.

Zuhal Olcay aslen nereli burcu ne çocuğu var mı eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Zuhal Olcay aslen nereli burcu ne çocuğu var mı eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kadir Doğulu boy kilo nedir?

Oyuncu Kadir Doğulu’nun boy 1,82 cm, kilo ise 71’dir. Kendi ifadesiyle; gayesi ve gayreti; ilham, idrak ve keşifleri ile 2020 yılının ilk yarısında “Alim Yapım”ı kuran ve yapımcılık da yapan oyuncu, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına da katılmıştır.

Kadir Doğulu eşi kimdir?

Oyuncu Kadir Doğulu’nun eşi kendisi gibi oyuncu olan Neslihan Atagül Doğulu’dur. Çift 2016 yılında dünya evine girmiştir. Gecenin Ucunda dizisinde başrolleri de paylaşan çift, sık sık magazin basınında haberlere konu olmaya devam etmektedir.

Kadir Doğulu aslen nereli burcu ne boy kilo eşi kimdir Kadir Doğulu oynadığı diziler filmler

Kadir Doğulu oynadığı diziler filmler

 • 2010-2011 - Küçük Sırlar - Ali Erarslan
 • 2011-2013 - Pis Yedili - Güney Samyeli (Bayrampaşalı)
 • 2013-2014 - Fatih Harbiye - Macit Arcaoğlu
 • 2013 - Bir Hikayem Var filmi - Mert
 • 2015 - Sevdam Alabora - Gökhan
 • 2015-2016 - Muhteşem Yüzyıl Kösem - III. Mehmed Giray
 • 2016-2017 - Bana Sevmeyi Anlat - Alper Eren
 • 2019-2020 - Vuslat - Aziz Korkmazer
 • 2020 - Jet Sosyete - Kenan
 • 2021 - Aşkın Tarifi - Fırat Karasu
 • 2022-2023 - Gecenin Ucunda - Kazım Işık
 • 2023 - Mitat filmi - Mitat Karaman

Tuba Ünsal aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Tuba Ünsal oynadığı filmleri ve tv dizileri Tuba Ünsal aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Tuba Ünsal oynadığı filmleri ve tv dizileri