Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan’ın başrollerini paylaştığı Kalbimdeki Acı filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yeşilçam sinemasının arabesk filmleri kategorisinde yer alan yapımın çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kalbimdeki Acı filmi nerede çekildi, Kalbimdeki Acı filmi ne zaman çekildi, Kalbimdeki Acı filmi oyuncuları isimleri nedir, Kalbimdeki Acı filmi konusu ne, Kalbimdeki Acı filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde kendi adı ile Ferdi Tayfur, Zeynep rolü ile Oya Aydoğan, Nuri Baba rolü ile Nubar Terziyan ve Erol rolü ile Hikmet Taşdemir yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Turgut Özatay, Cem Molvan, Süheyl Eğriboz, Çetin Başaran, Şeref Çokşeker, Zeki Alpan, Selahattin Fırat ve Arap Celal rol alıyor.

Kalbimdeki Acı filminde, Ferdi ve Zeynep’in yolları bir rastlantı sonucu kesişiyor. İki genç kısa zamanda duygusal olarak yakınlaşıyor. Ancak Ferdi bir çiftlikte çalışan ve ağaya yüklü miktarda borçlanan dedesine yardım etmek için habersizce ortadan kayboluyor. Bu çiftlik Zeynep’in babası Naci Bey’e aittir. Zeynep’in çiftliğe gelmesiyle birlikte Ferdi için zorlu günler başlıyor. Zeynep babasının serveti ve aldığı eğitim nedeniyle Ferdi’yi hor görüyor. Bu sırada babası Zeynep’i Erol’la evlendirerek onun servetinden yararlanmayı planlıyor. Zeynep ise çareyi Ferdi’yle kaçmakta buluyor. Bu olay üçlü arasında yıllarca devam edecek bir kinin ortaya çıkmasına neden oluyor. Kalbimdeki Acı filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde padisahbet yer alıyor.

Batan Güneş filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Batan Güneş filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Kalbimdeki Acı filmi ne zaman çekildi?

Kalbimdeki Acı filmi 1983 yılında çekildi. Dram, arabesk ve duygusal türleri ile çekilen film aynı yıl gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda Yeşilçam hayranları ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da kaleme alan Natuk Baytan oturuyor.

Kalbimdeki Acı filmi nerede çekildi?

Kalbimdeki Acı filmi İstanbul’da ve Bartın’da çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih, Güngören, Beşiktaş ve Sarıyer ilçelerinde yapılmıştır. Fatih’in Topkapı semtinde ve çevresinde, Merter ve Levent semtlerinde de çekimler yapıldı. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında da çekimler yapılmıştır. Filmin çekimlerinin bir bölümü ise Bartın şehrinde yapılmıştır.

Derdim Dünyadan Büyük filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Derdim Dünyadan Büyük filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Kalbimdeki Acı filmi konusu ne?

Kalbimdeki Acı filminde, çocuğunu görmemesi için gözleri kör edilen bir kadınla, onu deli gibi seven bir gencin aşk öyküsü izleyicilerle buluşuyor. Filmde, aşık olduğu kadına kavuşamayan, düşmanları tarafından sevdiği kadın kör edilen, kendi dedesini vurmak zorunda kalıp hapis yatan ve daha sonra intikam almaya çalışırken yine dram dolu olaylar yaşayan bir adamın intikam hikayesi ekranlara geliyor. Düşmanları tarafından sevgilisinden ayrılmaya zorlanan bir adamın öyküsü filmin ana konusunu oluşturuyor.

Kalbimdeki Acı filmi hangi kanalda oynuyor?

Kalbimdeki Acı filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 17 Ağustos Perşembe günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında yayınlanıyor. Cem Film tarafından çekilen yapım Yeni Film tarafından gösterime hazırlanmıştır. Filmde Ferdi Tayfur’u Esen Günay, Oya Aydoğan’ı Jeyan Mahfi Tözüm, Nubar Terziyan’ı Timuçin Caymaz seslendirmiştir. Filmde ayrıca Cem Molvan’ı Erhan Yazıcıoğlu, Turgut Özatay’ı Zeka Müftüoğlu, Şeref Çokşeker’i Güler Ökten ve Selahattin Fırat’ı Sadrettin Kılıç seslendirmiştir. Yapımcısı Yahya Kılıç olan film 85 dakika padisahbet giriş sürüyor.

Kördüğüm filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Kördüğüm filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Kalbimdeki Acı filmi oyuncuları isimleri

 • Ferdi Tayfur (Ferdi Tayfur)
 • Oya Aydoğan (Zeynep)
 • Nubar Terziyan (Nuri Baba)
 • Hikmet Taşdemir (Erol)
 • Turgut Özatay
 • Cem Molvan (Zafer)
 • Süheyl Eğriboz (Rıza)
 • Çetin Başaran (Fedai)
 • Şeref Çokşeker (Zeynep'in Annesi)
 • Selahattin Fırat (Baba Nazmi)
 • Arap Celal (Celal)
 • Ali Demir (Nikah Memuru)
 • Renan Fosforoğlu (Ferdi'nin Dedesi)

Kalbimdeki Acı filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Çetin Tolbas (Rıfat), Yadigar Ejder (Ferdiye Sataşan Adam), Nejat Gürçen (Bonocu Hüsnü), Rafet Şiriner (Tefeci), Fevzi Coşkun (Çiftlik görevlisi), Zeki Alpan, Ahmet Turgutlu, Zehra Uçar, Hakkı Kıvanç, İbrahim Kurt, Orhan Çoban ve Ercan Arık.

Hatasız Kul Olmaz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri konusu ne? Hatasız Kul Olmaz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri konusu ne?