Kan Çiçekleri dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın ve temponun giderek arttığı dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kan Çiçekleri dizisi nerede çekiliyor, Kan Çiçekleri dizisi hangi gün oynuyor, Kan Çiçekleri dizisi hangi kanalda oynuyor, Kan Çiçekleri dizisi saat kaçta başlıyor, Kan Çiçekleri dizisi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Baran rolü ile Barış Bektaş, Dilan rolü ile Yağmur Yüksel paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler ve Ceyda Pınar rol alıyor. Günlük dizilerde birinciliği kimselere kaptırmayan Kan Çiçekleri dizisi, ihtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi oldu. Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini almaya devam ediyor. Kan Çiçekleri dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, saat kaçta başlıyor, konusu ne, ne zaman başladı, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve diziye dair detaylar haberimizde betkore yer alıyor.

Kanal 7 Fedakar dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor saat kaçta başlıyor oyuncuları kim? Kanal 7 Fedakar dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor saat kaçta başlıyor oyuncuları kim?

Kan Çiçekleri dizisi hangi gün oynuyor?

Kan Çiçekleri dizisi hafta içi her gün oynuyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekranlara gelen dizide, evliliğin bir kan davasını bitirip bitirmeyeceği sorusu yanıt buluyor. Sürükleyici öyküsü ile ekranlara gelen dizi hafta içi her gün evlere konuk olmaya devam ediyor. Dizi, kan davasıyla başlayan büyük bir aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Kan Çiçekleri dizisi hangi kanalda oynuyor?

Kan Çiçekleri dizisi Kanal 7 kanalında oynuyor. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp veriyor. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber geliyor. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishane olur.

Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir? Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir?

Kan Çiçekleri dizisi saat kaçta başlıyor?

Kan Çiçekleri dizisi hafta içi her gün saat 16.30’da başlıyor. Zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi? soruları dizide yanıt bulacak. Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile  hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de yayınlanıyor.

Kan Çiçekleri dizisi nerede çekiliyor?

Kan Çiçekleri dizisi Mardin’de çekiliyor. Dizinin çekimleri için Mardin'in farklı noktalarında çekim setleri kuruluyor. Dizinin ilk bölümleri için Güneydoğu Anadolu bölgesinin çeşitli yerlerinde setler kurulmuştur. Dizinin bazı çekimleri ise İstanbul’da yapılıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Canan Çelik ve Ömer Baykul oturuyor. Dizinin senaryosunu Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan, Ayşem Özge Yıldırım yazıyor. Drama türünde, Unik Film ve Rains Pictures tarafından çekilen betkore giriş dizinin müziklerini Minör hazırlıyor.

Kanal 7 Hint dizisi Candan Öte oyuncuları isimleri Jeevika Manvi kim kaç bölüm sürdü konusu ne? Kanal 7 Hint dizisi Candan Öte oyuncuları isimleri Jeevika Manvi kim kaç bölüm sürdü konusu ne?

Kan Çiçekleri dizisi oyuncuları isimleri

 • Barış Bektaş - Baran
 • Yağmur Yüksel - Dilan
 • Berkay Çınar
 • Selinay Taşol
 • Nalan Örgüt - Azade Karabey
 • Erol Yavan - Kudret Karabey
 • Hasan Ballıktaş - Seyit Demir
 • Hilal Kuvvet - Hanife Demir
 • Yılmaz Ulutaş - Hasan Karabey
 • Ekrem Aral Tuna - Cevdet Demir
 • Dilek Güler - Cevriye Demir
 • Ceyda Pınar - Derya Yıldız

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler