Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam eden Kan Çiçekleri dizisinin yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kan Çiçekleri dizisi nerede çekiliyor, Kan Çiçekleri dizisi hangi kanalda oynuyor, Kan Çiçekleri dizisi saat kaçta başlıyor, Kan Çiçekleri dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları araştırılıyor. Kan davasını bitirmek için evlenmek zorunda olan, birbirinden farklı karakterlere sahip iki gencin hikayesinin anlatıldığı Kan Çiçekleri dizisi 2022 yılından beri Kanal 7 ekranlarında yerini almaya devam ediyor.

Günlük dizi formatında yayınlanan yapımda Baran rolünde Barış Bektaş, Dilan rolünde Yağmur Yüksel’i görüyoruz. Büyük bir senarist ekibi tarafından senaryosu kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunu Levent Türkan ve Ömer Baykul paylaşıyor. Unik Film ve Rains Pictures ortak imzasını taşıyan dram türü dizinin müziklerini Minör şirketi üstleniyor. Kan Çiçekleri dizisi çekim yeri, çekildiği yer, yayın saati, kaçta yayınlanıyor, hangi gün oynuyor ve Kanal 7 Kan Çiçekleri dizisi oyuncu kadrosu karakterleri listesi sorularına dair merak edilenler haberimizde husbet yer alıyor.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir? Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Kan Çiçekleri dizisi nerede çekiliyor?

Kan Çiçekleri dizisi Mardin’de çekiliyor. Dizinin çekimleri için Mardin'in farklı noktalarında çekim setleri kuruluyor. Dizinin ilk bölümleri için Güneydoğu Anadolu bölgesinin çeşitli yerlerinde setler kurulmuştur. “Bir evlilik kan davasını bitirebilir mi?” sorusundan hareketle ilerleyen dizi büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir.

Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir? Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir?

Kan Çiçekleri dizisi hangi kanalda oynuyor?

Kan Çiçekleri dizisi Kanal 7 kanalında oynuyor. Ortalama 80 dakikalık bölümlerden oluşan dizinin her bölümü televizyondan sonra kendi adını taşıyan Youtube kanalında yayınlanıyor. Dizi, onlineda bölüm başı bir milyon üstü izleyiciye ulaşarak rekora doğru koşuyor.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Kan Çiçekleri dizisi saat kaçta başlıyor?

Kan Çiçekleri dizisi hafta içi her gün saat 16:30’da başlıyor. Yapımcılığını Unik Film ve Rains Pictures üstlendiği dizi Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen MIP TV fuarına davet edildi. Eğlence endüstrisinin anlaşma merkezi olan bu fuarda 100 ülkeden katılımcılarla husbet giriş 3 günlük bir organizasyon yapılacak. Bu fuar ile Kan Çiçekleri dizisinin yurt dışına satılması hedefleniyor.

Kanal 7 Tatlı Bela dizisi kaç bölüm kaç yılında çekildi saat kaçta başlıyor oyuncuları isimleri Kanal 7 Tatlı Bela dizisi kaç bölüm kaç yılında çekildi saat kaçta başlıyor oyuncuları isimleri

Kan Çiçekleri dizisi oyuncuları isimleri

 • Barış Bektaş - Baran
 • Yağmur Yüksel - Dilan
 • Berkay Çınar
 • Selinay Taşol
 • Nalan Örgüt - Azade Karabey
 • Erol Yavan - Kudret Karabey
 • Hasan Ballıktaş - Seyit Demir
 • Hilal Kuvvet - Hanife Demir
 • Yılmaz Ulutaş - Hasan Karabey
 • Ekrem Aral Tuna - Cevdet Demir
 • Dilek Güler - Cevriye Demir
 • Ceyda Pınar - Derya Yıldız

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kan Çiçekleri dizisi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş, Halit Erman Ersoy, Tuncay Kejanlı ve Nuray Şerefoğlu.

Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri