Kanal 7 ekranlarının yeni sezon yapımlarından olan Fedakar dizisinde heyecan ve tempo giderek yükseliyor. İzleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran dizinin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Kanal 7 Fedakar dizisi nerede çekiliyor, Kanal 7 Fedakar dizisi hangi gün oynuyor, Kanal 7 Fedakar dizisi saat kaçta başlıyor, Kanal 7 Fedakar dizisi hangi kanalda oynuyor, Kanal 7 Fedakar dizisi oyuncuları kim Elif Tarık kimdir, Kanal 7 Fedakar dizisi yeni bölüm ne zaman? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Tarık karakteri ile Berkay Veli ve Elif karakteri ile Aybüke Yılmaz paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Ceren Yavuz, Mihriban Er, Yiğit Eser, Kahraman Sivri, Özgür Yelaldı, Cihangir Köse, Doğaç Meriçliler ve Eda Karagedik rol alıyor. Bir kurşunla başlayan tutsaklık bir aşka dönüşür mü? sorusunun cevabını arayan dizi, sürükleyici hikayesi ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kanal 7 Fedakar dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, yeni bölüm ne zaman saat kaçta başlayacak, hangi gün hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri Elif Tarık kimdir sorularının yanıtları ve diziye dair detaylar haberimizde vangabet yer alıyor.

Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri

Kanal 7 Fedakar dizisi hangi gün oynuyor?

Kanal 7 Fedakar dizisi her hafta Cumartesi ve Pazar günü oynuyor. Hafta sonu ekranlara gelen dizi, Kanal 7 ekranlarının yeni sezon dizisi olarak ekranlarda yerini alıyor. Dizi, intikamın aşka dönüşünü anlatan heyecan dolu hikayesiyle hafta sonlarının yıldızı olmaya devam ediyor. Çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahdı Tarık’ın değişen hayatları Fedakar ile izleyici karşısına çıkıyor.

Kanal 7 Fedakar dizisi saat kaçta başlıyor?

Kanal 7 Fedakar dizisi Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00’te başlıyor. Hafta sonları saat 15.00’te ekranlara gelen dizi, kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve hayattaki tek tutunacak dalının katil olması gerçeğiyle yüzleşemeyen Elif’in sürükleyici öyküsü ile ekranlarda oluyor. Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abla. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybediyor ve yanında sadece Sefer kalıyor. İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılıyor.

Berkay Veli aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Berkay Veli oynadığı tv dizileri filmleri Berkay Veli aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Berkay Veli oynadığı tv dizileri filmleri

Kanal 7 Fedakar dizisi nerede çekiliyor?

Kanal 7 Fedakar dizisi İstanbul’un Şile ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimleri İstanbul Şile’de ve çevre ilçelerde yapılıyor. Çekimler için İstanbul’un farklı ilçeleri ve bölgelerinde çekim setleri kuruluyor. Dizide, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişiyor. Tarık, ablası Yeşim’i, Sefer’in öldürdüğünü düşünüyor ve kayıplara karışan Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp tutsak ediyor. Tarık, ablasının intikamını almak için yemin ederken hiç beklenmeyen bir anda Elif ve Tarık imkansız bir aşka vangabet giriş yelken açıyor.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir? Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Kanal 7 Fedakar dizisi yeni bölüm ne zaman?

Kanal 7 Fedakar dizisi yeni bölüm Cumartesi günü saat 15.00’te ve Pazar günü saat 15.00’te başlayacak. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizide, zaman, aşılması imkansız olan engelleri ortadan kaldırmaya yardım edecek mi? Aşkın gücü, kardeş acısını unutmaya yetecek mi? Elif’in merhameti Tarık’ın yaralarını sarabilecek mi? sorularının yanıtları yer alacak. Bir kurşunla değişen hayatların iyileşme çabası Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Süreç Film tarafından çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Özgür Pak ve Taner Tunç oturuyor.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Kanal 7 Fedakar dizisi oyuncuları Tarık Elif kim?

 • Berkay Veli - Tarık
 • Aybüke Yılmaz - Elif
 • Ceren Yavuz - Güzide
 • Mihriban Er - Hülya Karacahanlı
 • Yiğit Eser - Şevki
 • Ejder Özkarslıgil - Sefer
 • Kahraman Sivri - Ferhat
 • Özgür Yelaldı - Nuriye
 • Cihangir Köse - Kazım Özgür
 • Doğaç Meriçliler - Kerem

Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir? Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir?

Kanal 7 Fedakar dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Eda Karagedik - Gönül
 • Alissa Dilara Demircan - Çiçek
 • Güneş Ebrar Özgül - Ayşe
 • Emek Büyükçelik Uyar - Fatma
 • İhsan Gül - Gürkan
 • Ceren Korkmaz - Serap
 • Batuhan Hantal - Hasan
 • Hayal Garip - Yeşim
 • Beste Kaptanoğlu - Ebru

Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler