Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya başlayan Pakistan yapımı Kader İsterse dizisi şimdiden çok merak edilen yapımlar arasında yerini aldı. Dizi severler, orijinal adı Mushkil olan yapımın çekim ve yayın detaylarını araştırıyor. Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi kaç bölüm, Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi gerçek adı ne, Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi konusu ne, Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi oyuncuları isimleri nedir, Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi hangi gün oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Samin rolü ile Saboor Aly, Faraz rolü ile Khushhal Khan, Harim rolü ile Zainab Shabbir, Asfand rolü ile Humayun Ashraf paylaşıyor. Pakistan yapımı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca İlyas rolü ile Behroze Sabzwari, Halema rolü ile Shagufta Ejaz, İbrahim rolü ile Saife Hassan, Marium rolü ile Laila Wasti, Ismat Zaidi, Kashif Hussain ve Qudsia Ali rol alıyor.

Dostluğun yalan ve saplantıyla sınavı olan Kader İsterse dizisi, dostluğun ve aşkın sınavını dizi severlerle buluşturuyor. Dizide, bir zamanlar çok yakın olan iki arkadaşın dostluğu aşk ile sınanıyor ve bu sürükleyici öykü Kanal 7 ekranlarında evlere konuk oluyor. Kanal 7 Kader İsterse (Mushkil) Pakistan dizisi kaç bölüm yayınlanacak, dizinin orijinal gerçek adı nedir, hikayesi ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi gün oynuyor saat kaçta başlıyor sorularının yanıtları içeriğimizde thepapelbet yer alıyor.

Kanal 7 Hint dizisi Candan Öte oyuncuları isimleri Jeevika Manvi kim kaç bölüm sürdü konusu ne? Kanal 7 Hint dizisi Candan Öte oyuncuları isimleri Jeevika Manvi kim kaç bölüm sürdü konusu ne?

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi hangi gün oynuyor?

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi hafta içi her gün Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma günü oynuyor. Dizi hafta içi her gün saat 16.20’de Kanal 7 ekranlarında dizi severlerle buluşuyor. Kendi çıkarları için başka hayatları karartan Harim ile dostu uğruna bambaşka bir hayata yelken açan Samin’in gelgitlerle dolu dostlukları Kader İsterse dizisinde ekranlara geliyor.

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi kaç bölüm?

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi 49 bölüm yayınlanacak. Pakistan’da ilk bölümü 23 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan dizinin final bölümü 4 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmıştır. Pakistan’da yayın yapan Geo TV’de 49 bölüm yayınlanan dizi, Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dram ve romantik türlerinde ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Marina Han oturuyor. Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim var.

Kanal 7 Esaret dizisi nerede çekiliyor Hira Meryem Orhun Kenan Nurşah kimdir oyuncu kadrosu Kanal 7 Esaret dizisi nerede çekiliyor Hira Meryem Orhun Kenan Nurşah kimdir oyuncu kadrosu

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi gerçek adı ne?

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi orijinal gerçek adı Mushkil’dir. Urduca dilinde Pakistan’da yayınlanan Mushkil dizisinin senaryosunu Adil Rezzak yazıyor. Yapımcıları Abdullah Kadwani ve Esad Kureyşi olan dizi, Kanal 7 ekranlarında yeni bir serüveni ekranlara taşıyor. Yayınlandığı dönemde büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Muskhil dizisi, izleyicilerden ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler almıştı. Yayınlandığı dönemde yüksek reytingler almayı başaran dizide, başrolleri paylaşan Khan ve Aly'nin kimyası izleyiciler tarafından beğenilmişti.

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi konusu ne?

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi konusu; mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır. Dizi hafta içi her gün yayınlanmaya thepapelbet giriş devam ediyor.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir? Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi oyuncuları isimleri

 • Saboor Aly - Samen
 • Khushhal Khan - Faraz
 • Zainab Shabbir - Harem
 • Humayun Ashraf - Asfand
 • Behroze Sabzwari - İlyas
 • Shagufta Ejaz - Halema
 • Saife Hassan - İbrahim
 • Laila Wasti - Marium
 • Ismat Zaidi - Saghira
 • Kashif Hussain - Arif
 • Qudsia Ali - Aneela
 • Hareem Sohail - Iqra
 • Rashid Farooqui - Hameed
 • Majida Hameed - Rukhsana
 • Rashida Tabassum - Mehnaz
 • Amrah Kazi - Anita
 • Haris - Asad
 • Nasreen John – Nasreen

Kanal 7 Hint Kara Sevdam hangi gün oynuyor ne zaman çekildi kaç bölüm sürecek oyuncuları Kanal 7 Hint Kara Sevdam hangi gün oynuyor ne zaman çekildi kaç bölüm sürecek oyuncuları