Kanal 7 ekranlarında ilk bölümleri ile büyük ilgi gören Kardelen dizisinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kanal 7 Kardelen dizisi nerede çekiliyor, Kanal 7 Kardelen dizisi oyuncuları isimleri nedir, Kanal 7 Kardelen dizisi kaç bölüm, Kanal 7 Kardelen dizisi hangi ülkenin, Kanal 7 Kardelen dizisi saat kaçta başlıyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Darakhzai Khan rolü ile Ahsan Khan, Dr. Khajistah Dilawar Khan / Sheharyar rolü ile Hiba Bukhari, Amroz Khan rolü ile Syed Jibran, Dr.Hadi Sheharyar rolü ile Shahzad Sheikh, Shanzay Amroz Khan rolü ile Momina Iqbal ve Dr. Aima Sheharyar rolü ile Moomal Khalid paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Farhan Ally Agha, Haris Waheed, Rehan Sheikh, Salma Hassan, Munazzah Arif, Mehar Bano, Seemi Pasha ve Rehma Khalid rol alıyor. Dizide, Yıllardır doktor olmak için çabalayan Khajista’nın mücadelesi ekranlara geliyor. Khajista’nın hayalleri ve karşısına çıkan engellerle mücadelesi Kardelen ile izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatıyor. Kanal 7 Kardelen dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, nerede çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, kaç bölüm oynadı, hangi ülkenin, konusu ne, saat kaçta başlıyor sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Kanal 7 Esaret dizisi nerede çekiliyor Hira Meryem Orhun Kenan Nurşah kimdir oyuncu kadrosu Kanal 7 Esaret dizisi nerede çekiliyor Hira Meryem Orhun Kenan Nurşah kimdir oyuncu kadrosu

Kanal 7 Kardelen dizisi hangi ülkenin?

Kanal 7 Kardelen dizisi Pakistan ülkesinin dizisidir. Orijinal adı Meray Humnasheen olan Pakistan yapımı dizinin senaryosunu Misbah Ali Syed yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda Ali Faizan oturdu. Dram türünde ekranlara gelen yapım, aşkın ve gücün savaşı sloganı ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Kanal 7 Kardelen dizisi nerede çekiliyor?

Kanal 7 Kardelen dizisi Pakistan’da çekiliyor. Dizinin çekimleri Pakistan’da yapılmıştır. Doktor olma hayali kuran Khajista, tüm zorlukların üstesinden gelebilecek mi? Ailesinin ve özellikle Darakhzai’nin baskısı altında kalan Khajista hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Khajista ve Hadi arasında neler yaşanacak? soruları dizide yanıt buluyor.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Kanal 7 Kardelen dizisi kaç bölüm?

Kanal 7 Kardelen dizisi 43 bölümdür. 6 Mayıs 2022 ile 1 Ekim 2022 tarihleri arasında 43 bölüm olarak yayınlanan yapım final yapmıştır. Ülkemizde Kanal 7 ekranlarında Kardelen adıyla yayınlanmaktadır. Aşkın ve gücün karşı karşıya kaldığı Kardelen dizisi Urdu dilinde çekilmiştir ve Kanal 7 ekranlarında Türkçe dublaj yapılarak yayınlanmaktadır.

Kanal 7 Kardelen dizisi hangi gün oynuyor?

Kanal 7 Kardelen dizisi hafta içi her gün Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe ve Cuma günü oynuyor. Dizi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında dizi severlerle buluşuyor. Müzikleri Zeb Bangash’e ait olan dizinin yapımcıları Abdullah Kadwani ve Asad Qureshi’dir. 7th Sky Entertainment yapım şirketi tarafından çekilen yapım ilk bölümleri ile büyük ilgi gördü.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir? Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Kanal 7 Kardelen dizisi konusu ne?

Kanal 7 Kardelen dizisi konusu; Khajista, muhafazakâr ve geleneksel bir aileye mensup zeki, zeki bir kızdır. Ailesini çocuk yaşta kaybeden Khajista, amcasının yanında yaşamaya başlar. Amcası ve yengesi Khajista’yı öz kızları gibi bağrına basar. Fakat Khajista’nın kuzeni Darakhzai ona âşık olur ve okumasını engellemek ister. Büyük bir doktor olmayı kafasına koyan Khajista’nın amacına ulaşamaması için elinden geleni yapan Darakhzai, onu kontrolü altında tutmak için her yolu dener. Fakat Khajista tıp fakültesini kazanmayı başarır. Öte yandan eğitimli ve varlıklı bir aileden gelen Hadi, tıp fakültesinin son sınıfındadır ve sakin tavrı onun herkes tarafından sevilmesini sağlar. Aynı üniversitede okuyan Khajista ve Hadi’nin ilk karşılaşmaları, onları birbirlerine karşı karışık duygular içinde bırakır.

Kanal 7 Kardelen dizisi saat kaçta başlıyor?

Kanal 7 Kardelen dizisi saat 16.15’te başlıyor. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizi saat 16.15’te dizi severlerle buluşuyor. Hint dizilerinin ardından Pakistan dizilerine de yer vermeye başlayan Kanal 7, çok izlenen yapımları ekranlara getiriyor. Yayınladığı dizilerle ekranlara yeni bir soluk getiren Kanal 7, Pakistan dizisi olan Kardelen ile izleyicilerini yeni bir maceraya çıkarıyor. Tek hayali doktor olmak isteyen Khajista’ın öyküsü, Kardelen adıyla ekrandaki yerini galabet giriş alıyor.

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Kanal 7 Kardelen dizisi oyuncuları isimleri

 • Ahsan Khan - Darakhzai Khan
 • Hiba Bukhari - Dr. Khajistah Dilawar Khan/Sheharyar
 • Syed Jibran - Amroz Khan
 • Shahzad Sheikh - Dr.Hadi Sheharyar
 • Momina Iqbal - Shanzay Amroz Khan
 • Moomal Khalid - Dr. Aima Sheharyar
 • Farhan Ally Agha - Dr. Sheharyar
 • Haris Waheed - Hasan Sheharyar
 • Rehan Sheikh - Saif Khan
 • Salma Hassan - Dr. Sabika Sheharyar
 • Munazzah Arif - Safoora Saif Khan
 • Mehar Bano - Sanobar
 • Seemi Pasha - Sobia Sheharyar
 • Rehma Khalid - Biya Rehman
 • Fareeda Shabbir - Bakhtawar

Kanal 7 Kardelen dizisi oyuncu kadrosu karakterleri arasında ayrıca şu isimler var; Dania Enwar, Birjees Farooqui - Taniya's mother, Rana Majid, Sohail Masood, Shaheen Khan – Aapa, Mujtaba Abbas Khan - Dr.Fahad, Kehkashan Faisal – Farzana, Majid Khhan, Amjad Khan, Salma Qadir – Rizwana, Rehana Kaleem – Bilquis ve Haniya Ahmed - young Khajistah.

Cenk Torun aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne Cenk Torun oynadığı diziler filmler Cenk Torun aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne Cenk Torun oynadığı diziler filmler