Orijinal adı Aye Musht-E-Khaak olan ve Kanal 7’nin yeni dizilerinden olan Pakistan yapımı Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi kaç bölüm, Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi gerçek adı ne, Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi oyuncuları isimleri nedir, Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi konusu ne, Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerinde Mustajab "Bobby" Ahmed rolü ile Feroze Khan, Dua rolü ile Sana Javed, Dayyan "Dayi" rolü ile Asad Siddiqui ve Imam Sahib rolü ile Shabbir Jan yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Shahood Alvi, Iffat Rahim, Sadaf Aashan, Ayesha Gul, Namrah Shahid, Daniyal Afzal ve Ellie Zaid rol alıyor.

Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisinde, İki zıt karakterin saplantılarla dolu aşk öyküsü ekranlara geliyor. Seni Kalbime Yazmışlar dizisi Kanal 7 ekranlarının çok konuşulan yapımları arasında yerini aldı. Pakistan’da yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran dizi, dizi severleri heyecanlandıracak ve keyif dolu yaşatacak. Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar (Aye Musht-E-Khaak) Pakistan dizisi ne zaman çekildi, kaç bölüm yayınlandı, orijinal gerçek adı ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hikayesi ne, saat kaçta başlıyor sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde betonred yer alıyor.

Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi kaç bölüm gerçek adı konusu oyuncuları isimleri hangi gün? Kanal 7 Kader İsterse Pakistan dizisi kaç bölüm gerçek adı konusu oyuncuları isimleri hangi gün?

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi ne zaman çekildi?

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi 2021 yılında çekildi. Dizinin çekimleri 2021 yılının son ayları ile 2022 yılının ilk aylarında gerçekleşti. 7th Sky Entertainment tarafından çekilen yapım, Pakistan’da yayınlandığı dönemde büyük ilgi gördü. Dizi iki aşığın sürükleyici hikayesini ekranlara taşıyor. Mustajab, Dua’nın sevgisini kazanabilecek mi? Mustajab’ın başvurduğu entrika dolu planlar Dua’nın fikrini değiştirmeye yarayacak mı? Saplantılı aşk öyküsü mutlu sonla bitecek mi? sorularının yanıtları dizide izleyicilerle buluşuyor.

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi kaç bölüm oynuyor?

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi 36 bölüm oynuyor. Dizi Pakistan’da Geo Entertainment kanalında 38 dakikalık bölümleri ile 36 bölüm olarak yayınlandı. Dizinin ilk bölümü 13 Aralık 2021 tarihinde, final bölümü ise 12 Nisan 2022 tarihinde yayınlandı. Dizide, hayata karşıt yaklaşımları olan birbirinden tamamen farklı iki kişinin bir araya gelmesi ve doğruluk yolunun yanlışlara galip gelmesi hikayesi dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dizide, bir dizi yalan ve aldatma devam ediyor ve Mustajab aşkla inatçılığı ayırt etmeyi unutuyor.

Kanal 7 Esaret dizisi nerede çekiliyor Hira Meryem Orhun Kenan Nurşah kimdir oyuncu kadrosu Kanal 7 Esaret dizisi nerede çekiliyor Hira Meryem Orhun Kenan Nurşah kimdir oyuncu kadrosu

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi konusu ne?

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisinde, Mustajab hayata gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşan, planlamaya inanan, yakışıklı bir gençtir. Farklı inancı ve savurgan tavrı onu çevresindekilerden ayırır. Öte yandan Dua, inançlı, iyi kalpli bir kızdır. Güçlü değerleri ve ahlakı, aldığı kararlarda kendinden emin ve kararlı olmasını sağlar. Mustajab Dua’ya aşık olur ve Dua’nın hayatı artık eskisi gibi olmaz. Mustajab Dua’ya aşık olunca Dua’nın hayatında işler şaşırtıcı bir hal alıyor. Ancak Dua aynı duygulara karşılık vermeyi reddediyor. Reddedilmeye alışık olmayan Mustajab tedirgin oluyor ve Dua’ya olan düşkünlüğü kısa sürede saplantıya dönüşüyor.

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi hangi gün saat kaçta?

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi hafta içi her gün saat 21.20’de yayınlanıyor. Dizinin tekrar bölümleri ise farklı günlerde ve saatlerde izleyicilerle buluşuyor. Dram yüklü, çıkmazlarla dolu aşk öyküsü olan Seni Kalbime Yazmışlar dizisi Kanal 7 ekranlarında Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekranlara geliyor. Aye Musht-e-Khaak dizisi, iyi ve kötü arasındaki uzun süredir devam eden mücadelenin sürükleyici bir hikayesini ekranlara taşıyor.

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi gerçek adı ne?

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi gerçek adı Aye Musht-E-Khaak’tır. İngilizce yayın yapan kanallarda Oh Handful of Dust adıyla yayınlanan yapım, Türkçe’ye Seni Kalbime Yazmışlar adıyla çevrilmiştir. Romantik ve dram türleri ile ekranlara gelen dizinin senaryosunu Maha Malik yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda Aehsun Taliş oturuyor. Pakistan yapımı dizinin yapımcıları arasında Abdullah Kadwani ve Esad Kureyşi var. Dizi Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaya betonred giriş devam ediyor.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir? Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi oyuncuları isimleri

 • Feroze Khan - Mustajab "Bobby" Ahmed
 • Sana Javed - Dua
 • Asad Siddiqui - Dayyan "Dayi", Dua's brother
 • Shabbir Jan - Imam Sahib
 • Shahood Alvi - Sajjad, Dua's father
 • Iffat Rahim - Shakeela, Mustajab's mother
 • Sadaf Aashan - Nimra, Dua's mother
 • Ayesha Gul - Abida
 • Namrah Shahid - Tabeen, Dayaan's wife
 • Daniyal Afzal - Taqi, Dayaan's friend
 • Ellie Zaid - Javeria
 • Hira Umer - Rida
 • Khalifa Sajeeruddin
 • Shimza Zafar
 • Nazia Khan

Kanal 7 Hint dizisi Candan Öte oyuncuları isimleri Jeevika Manvi kim kaç bölüm sürdü konusu ne? Kanal 7 Hint dizisi Candan Öte oyuncuları isimleri Jeevika Manvi kim kaç bölüm sürdü konusu ne?