Kanal 7 Tatlı Bela dizisi yayın ve çekim ayrıntıları merak ediliyor. Kanal 7 Tatlı Bela dizisi kaç bölüm, Kanal 7 Tatlı Bela dizisi kaç yılında çekildi, Kanal 7 Tatlı Bela dizisi saat kaçta başlıyor, Kanal 7 Tatlı Bela dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları araştırılıyor. Kanal 7 ekranlarının günlük dizilerinden biri olan Tatlı Bela dizisi yayınlandığı ilk günden bugüne geniş bir takipçi sayısı ile izlenmeye devam edilmektedir. Hintçe adı Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? - Ek Baar (Bu Aşkın Adını Ne Koyayım? - Bir Kez Daha) olan dizi Türkiye’de Tatlı Bela adıyla çevrilip yayınlanmıştır.

Hint Star Plus kanalında yayınlanmak için çekilen dizinin orijinali iki sezondur. Dizinin yönetmen koltuğunda Waseem Sabir ve Yusuf Ansari oturmaktadır. Dizinin orijinal dili Hintçe ve Marathice’dir. Romantik dram türündeki dizi, hayatları ve kişilikleri farklı iki genç olan Astha ve Shlokun zorunlu evliliğinden doğan bir aşkı anlatmaktadır. Kanal 7 Tatlı Bela dizisi bölüm sayısı, ne zaman çekildi, saat kaçta yayınlanıyor, hangi gün oynuyor ve Kanal 7 Tatlı Bela dizisi oyuncuları listesi sorularına dair merak edilenler haberimizde amarabet yer alıyor.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir? Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Kanal 7 Tatlı Bela dizisi kaç bölüm?

Kanal 7 Tatlı Bela dizisi toplam 123 bölümdür. Her bölümün uzunluğu ortalama bir buçuk saat ve iki saat arasında değişmektedir. Konusu genel olarak, zorla evlendirilseler bile Astha’nın Shlok’u sevmeye başlamasıyla şekillenir. Astha renkli karakterli ve iyi kalpli bir gelin olsa bile Shlok’un iş adamı babası Niranjan Agnihotri kötü niyetli bir insandır ve kadınları değersiz görmektedir. Astha, karısını döven ve kendini iyi göstemeye çalışan Niranjan Agnihotri’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için mücadele edecektir.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Kanal 7 Tatlı Bela dizisi kaç yılında çekildi?

Kanal 7 Tatlı Bela dizisi 2013 yılında çekildi. 26 Ağustos 2013' te başlayıp 13 Haziran 2015 tarihine kadar Hint kanallarında gösterilmiştir. Türk halkının Hint dizilerine olan ilgisinden dolayı amarabet giriş Kanal 7 tarafından yayın hakları satın alınıp yayınlanmıştır.

Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri Oyuncu Aybüke Yılmaz kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri

Kanal 7 Tatlı Bela dizisi saat kaçta başlıyor?

Kanal 7 Tatlı Bela dizisi hafta içi her gün 13:40’da başlıyor. Ayrıca Kanal 7’nin dijital platformlarına dizinin bütün bölümleri yüklendiği için istenilen bölüm internetten istenilen saatte izlenilebilmektedir.

Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri nerede çekiliyor? Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri nerede çekiliyor?

Kanal 7 Tatlı Bela dizisi oyuncuları isimleri

 • Avinash Sachdev - Shlok Niranjan Agnihotri
 • Shrenu Parikh - Astha Agnihotri Kirloskar
 • Manish Wadhwa - Niranjan Agnihotri
 • Geetanjali Tikekar - Anjali Agnihotri
 • Samir Sharma - Varad Agnihotri
 • Shalmaale Desai - Sojal Agnihotri
 • Grace Girdhar - Kavya Agnihotri
 • Sachin Parikh - Vinayak Agnihotri
 • Tushar Dalvi - Avdhoot Kirloskar
 • Prachee Shah - Kalindi Kirloskar
 • Minal Karpe - Ajju
 • Kabeer Maira - Ankush Joshi

Cenk Torun aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne Cenk Torun oynadığı diziler filmler Cenk Torun aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne Cenk Torun oynadığı diziler filmler