Pakistan yapımı Yalnız Beni Sev dizisi Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm, Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi gerçek adı ne, Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi konusu ne, Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları isimleri nedir, Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi hangi gün oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Aşk için sınırların ne kadar zorlanabileceğini gösteren Pakistan yapımı Yalnız Beni Sev dizisinde Shamsher ve Mahek’in arasındaki aşk rüzgarı ekranlara geliyor. Pakistan’da yayınlandığı dönemde milyonların beğenisini toplayan dizi, izleyenlere aşkın tesiri altında kalmış bir kişinin ne kadar ileri gidebileceğini gösteriyor. Dizi ayrıca Hindistan’da da yayınlandı ve izlenme rekorları kırdı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin ayrıntıları merak ediliyor. Kanal 7 Yalnız Beni Sev Pakistan dizisi kaç bölüm oynuyor, dizinin gerçek adı, hikayesi nedir, oyuncu kadrosu karakterleri nedir, hangi gün oynuyor sorularının yanıtları haberimizde hotslot yer alıyor.

Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi gerçek adı ne?

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisinin gerçek adı Kaisi Tairi Khudgharzi’dir. Aşkın gücü ve sınırları aşmanın verdiği heyecanı anlatan Yalnız Beni Sev, Mahek ve Shamser’in arasındaki ilk görüşte başlayan aşkla izleyicilere romantik anlar yaşatıyor.

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi hangi gün oynuyor?

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi hafta içi her gün Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma günü oynuyor. Dizi hafta içi her gün saat 21.20’de dizi severlerle buluşuyor. Farklı gün ve saatlerde ayrıca tekrar bölümleri ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Ahmed Shah oturuyor. Aşkın gücünü entrikalarla yansıtan, romantik ve dram türleri ile çekilen dizinin senaryosunu Radian Shah yazdı.

Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı? Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı?

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm?

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi 34 bölüm yayınlanacak. Dizi Pakistan’da 11 Mayıs 2022 ile 14 Aralık 2022 tarihleri arasında 34 bölüm olarak ekranlara geldi. Bir sezon yayınlanan dizi 40 dakikalık bölümleri ile ekranlara geldi. ARY Dijital tarafından çekilen dizi, tüm dünyada popüler hale geldi.

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi konusu ne?

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisinde; Mehak, babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi ile mutlu bir hayat yaşayan genç ve iyi bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep oğlunun Mahek ile evlenmesini istemez. Mehak’ın babası Akram bir gün yolda kibirli gencin birini rahatsız ettiğini görür ve yanına gider, gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Mehak bu durumdan çok korkar, kibirli genç Shamsher Mehak’ı ilk gördüğü anda ona aşık olur. Shamser, ilk görüşte aşık olduğu Mahek’in sevgisini nasıl kazanacak? Shamser ve Mahek’in ailesi ilişkilerine müsaade edecek mi? Shamser’in yapacağı planlar Mahek’in hayatını nasıl etkileyecek? Mahek, Shamser’ı sevecek mi? sorularının yanıtları dizide hotslot giriş yer alacak.

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor?

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları isimleri

 • Danish Taimoor - Nawabzaada Shamsher Dilawar
 • Dur-e-Fishan Saleem - Mehak Shamsher née Akram
 • Nauman Ijaz - Nawab Dilawar
 • Atiqa Odho - Mehwish
 • Laila Wasti - Naheed
 • Shahood Alvi - Akram
 • Hammad Shoaib - Ahsan
 • Zainab Qayyum - Andaleeb
 • Laiba Khan - Nida
 • Adnan Shah Tipu - Sheru
 • Tipu Sharif - Dara
 • Ayesha Toor - Farwa
 • Shehzeen Rahat - Sofia
 • Emmad Butt - Shahmeer

İsmail Altunsaray aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler İsmail Altunsaray aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler