Kemal Sunal’ın unutulmaz ve efsane filmlerinden olan Kapıcılar Kralı filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Kapıcılar Kralı filminin çekildiği apartman nerede, Kapıcılar Kralı filmi hangi semtte çekildi, Kapıcılar Kralı filmi hangi kanalda oynuyor, Kapıcılar Kralı filmi İbram kimdir, Kapıcılar Kralı filmi kaç yılında çekildi, Kapıcılar Kralı filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Kapıcı Seyit rolünde Kemal Sunal, Albay Zafer rolünde Bilge Zobu, Mahir'in Ev Arkadaşı rolünde Sevda Ferdağ, Votkacı rolünde Şevket Altuğ, Hacer rolünde Sevil Üstekin, Fehmi rolünde Can Kolukısa, Nuri rolünde Güner Sümer, Übeyit rolünde Feridun Çölgeçen, Mahir rolünde Özcan Özgür yer alıyor. Ayrıca Mine Zeren, Yüksel Gözen, Ekrem Dümer, Hüsnü Yıldız, Hikmet Gül, Güler Ökten, Fatoş Tez ve Gülten Ceylan da filmin oyuncu kadrosunda rol alıyor. Filmde, ailesi ile birlikte bir apartmanda kapıcılık yapan Seyit, apartmanda yaşayanların tüm ihtiyaçları için koştururken, bir taraftan da herkesin sırlarını öğreniyor ve bu sırları kendi çıkarları için kullanmayı sürdürüyor. Daha sonra apartman yönetimi değişiyor ve Seyit yeni yönetici ile anlaşamıyor. Bu sırada apartman sakinlerinden birini soymak için harekete geçen 2 kişi, karşılarında Seyit’i buluyor. Kapıcılar Kralı filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi apartmanda çekildi, çekildiği semt nerede, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri İbram kimdir, kaç yılında çekildi sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde sosabet yer alıyor.

Hababam Sınıfı Uyanıyor filminin çekildiği okul nerede çekim yeri hangi kanalda oynuyor? Hababam Sınıfı Uyanıyor filminin çekildiği okul nerede çekim yeri hangi kanalda oynuyor?

Kapıcılar Kralı filmi kaç yılında çekildi?

Kapıcılar Kralı filmi 1976 yılında çekildi. 1 Mayıs 1977 tarihinde gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda yayınlanmaya devam eden film, dram, komedi ve macera türlerinde çekilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Zeki Ökten oturuyor ve filmin senaryosunu Umur Bugay yazdı.

Kapıcılar Kralı filminin çekildiği apartman nerede?

Kapıcılar Kralı filminin çekildiği apartman İstanbul’un Beyoğlu ilçesi Cihangir semtinde bulunan Güneşli Sokaktadır. Filmin çekimleri için Cihangir Sokakta bulunan apartmanda çekim setleri kurularak filmin çekimleri yapılmıştır. Filmin çekimleri için ayrıca Cihangir Sokak ile birlikte Bakraç Sokak ve Oba Sokakta da çekimler yapılmıştır.

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda? Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda?

Kapıcılar Kralı filmi hangi semtte çekildi?

Kapıcılar Kralı filmi İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Cihangir semtinde çekildi. Filmin çekimleri Cihangir Mahallesi Güneşli Sokak’ta bulunan bir apartmanda yapıldı. Filmin Nişantaşı semtinde çekilmesi planlanmıştır ancak daha sonra, filmin yönetmeni olan Zeki Ökten, öğrencilik yıllarında oturduğu Cihangir Sokak’ta çekimlerin yapılmasına karar vermiştir.

Kapıcılar Kralı filmi hangi kanalda oynuyor?

Kapıcılar Kralı filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 5 Kasım Pazar günü saat 22.15’te Show TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yapım Çiçek Film tarafından çekilmiştir. Yapımcıları Arif Keskiner ve Abdurrahman Keskiner’dir. 1977 yılında 14. Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Yönetmen (Zeki Ökten), En İyi Erkek Oyuncu (Kemal Sunal), En İyi İkinci Film (Arif Keskiner ve Abdurrahman Keskiner) ödüllerini sosabet giriş almıştır.

Saffet Beni Affet filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Saffet Beni Affet filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Kapıcılar Kralı filmi İbram kimdir oyuncu kadrosu karakterleri

 • Kemal Sunal - Kapıcı Seyit
 • Bilge Zobu - Albay Zafer
 • Sevda Ferdağ - Mahir'in Ev Arkadaşı
 • Şevket Altuğ - Votkacı
 • Hüsnü Yıldız - İbram (Kapıcı Seyit'in oğlu)
 • Sevil Üstekin - Hacer
 • Can Kolukısa - Fehmi
 • Güner Sümer - Nuri
 • Feridun Çölgeçen - Übeyit
 • Özcan Özgür - Mahir
 • Mine Zeren - Apartman sakini
 • Yüksel Gözen - Müdür Mithat
 • Ekrem Dümer - Doktor
 • Hikmet Gül - Makbule
 • Güler Ökten - Fehmi'nin eşi

Tokatçı filmi hangi köyde çekilmiştir hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi? Tokatçı filmi hangi köyde çekilmiştir hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi?