Kara Ağaç Destanı dizisi televizyon ekranlarında dizi severlerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kara Ağaç Destanı dizisi nerede çekiliyor, Kara Ağaç Destanı dizisi hangi şehirde çekiliyor, Kara Ağaç Destanı dizisi hangi gün oynuyor, Kara Ağaç Destanı dizisi hangi kanalda oynuyor, Kara Ağaç Destanı dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerinde Celal Ağa rolünde Olgun Şimşek, Ömer rolünde Emre Kıvılcım, Sultan rolünde Meltem Akçöl, Asiye rolünde Özlem Conker, Gülnaz rolünde Merih Öztürk ve Naile rolünde Gülçin Hatıhan rol alıyor.

Kara Ağaç Destanı, 1970’li yıllarda geçen bir toprak hikayesini anlatan bir dizidir. Ağalık sistemi üzerinden güç, feodalite ve sınıf çatışmaları gibi konulara odaklanırken, aile bağları ve geçmişi de konu edinmektedir. Dizide her karakterin kendine has hikayesi izleyiciye aktarılırken, gizemli bir atmosfer eşliğinde geçmişe yolculuk yaparak kültürel ve toplumsal olaylar ekrana taşınmaktadır. Kara Ağaç Destanı dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde betsin yer alıyor.

Taş Kağıt Makas dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? Taş Kağıt Makas dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Kara Ağaç Destanı dizisi hangi gün oynuyor?

Kara Ağaç Destanı dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Dizi Çarşamba akşamları saat 20.00’de dizi severlerle buluşuyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Mustafa Becit ve Selman Kılıçaslan yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor. Dizinin müziklerini Atakan Ilgazdağ hazırlıyor.

Kara Ağaç Destanı dizisi hangi kanalda oynuyor?

Kara Ağaç Destanı dizisi TRT 1 kanalında oynuyor. Tarihi dizileri ile dizi severleri ekran başına kilitleyen TRT 1 ekranlarında başlayan Kara Ağaç Destanı dizisi, her hafta yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Birinci sezonu ile yayınlanan dizinin ilk bölümü 23 Şubat’ta yayınlandı. Dizi 150 dakikalık bölümleri ile ekranlarda yerini alıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün hangi kanalda oynuyor? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Kara Ağaç Destanı dizisi nerede çekiliyor?

Kara Ağaç Destanı dizisi Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimlerinin önemli bölümü Kayseri Yeşilhisar ilçesi ve çevresinde yapılırken, çekimlerin bir bölümü ise aynı ilçede bulunan Soğanlı Vadisi’nde yapılıyor. Motto Yapım tarafından çekilen dizinin yapımcı koltuğunda Hasan Kurul oturuyor.

Kara Ağaç Destanı dizisi hangi şehirde çekiliyor?

Kara Ağaç Destanı dizisi Kayseri şehrinde çekiliyor. İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Kayseri şehrinin Yeşilhisar ilçesinde ve bu ilçede bulunan Soğanlı Vadisi’nde çekimlere devam ediliyor. Dizinin çekimleri için Yeşilhisar’ın farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler sürdürülüyor. Dizi TRT 1 ekranlarında dizi severlerle buluşmaya betsin giriş devam ediyor.

Bahar dizisi hangi hastanede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor? Bahar dizisi hangi hastanede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Kara Ağaç Destanı dizisi oyuncuları isimleri

 • Olgun Şimşek - Celal Ağa
 • Emre Kıvılcım - Ömer
 • Meltem Akçöl - Sultan
 • Özlem Conker - Asiye
 • Merih Öztürk - Gülnaz
 • Gülçin Hatıhan - Naile
 • İsmail Hakkı Ürün - Çoban Ali
 • Sevtap Özaltun - Zeynep
 • Mehmet Güler - İlyas Kahya
 • Sekvan Serinkaya - Hamido
 • Oğulcan Arman Uslu - Merdo
 • Nurhayat Boz - Gülcan
 • Süreyya Kilimci - Raziye
 • Kenan Ciniviz - Feyzo

Kuruluş Osman dizisi nerede çekiliyor hangi gün hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kuruluş Osman dizisi nerede çekiliyor hangi gün hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri