Kara Bela filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kara Bela filmi nerede çekildi, Kara Bela filmi ne zaman çekildi, Kara Bela filmi oyuncuları isimleri nedir, Kara Bela filmi Palyaço kim, Kara Bela filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Kudret rolü ile Cengiz Bozkurt, Burcu rolü ile Seda Bakan, Güven rolü ile Erkan Kolçak Köstendil ve Cihan Ercan yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Tarık Ünlüoğlu, Berat Yenilmez, Hasibe Eren, İştar Gökseven, Erdal Tosun, Hakan Salınmış ve Sadi Celil Cengiz rol alıyor. Filmde, orta yaşa gelmiş, ama hayatı boyunca kuralların hiç dışına çıkmamış bir adam olan Kudret'in hayatı, bir arkadaşı yüzünden karıştığı soygun vakası ve sonrasında aralarına katılan yeni arkadaşlarıyla bir anda değişiyor. Kudret, kendini emektar Toros'uyla birlikte Gaziantep'e doğru giderken buluyor. Yol boyunca Kudret ve arkadaşlarının başlarına hem tehlikeli, hem de komik birçok olay geliyor. Kara Bela filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Palyaço kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde myforbet yer alıyor.

Yok Artık 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Yok Artık 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Kara Bela filmi ne zaman çekildi?

Kara Bela filmi 2015 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 18 Eylül 2015 tarihinde vizyona girdi. Kara Bela, yönetmen ve senaristliğini Burak Aksak’ın gerçekleştirdiği 2. sinema filmidir. Kara Bela filmi, halka açık bir gala düzenleyerek Türk sinema tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki galayı yaklaşık beş bin biletli izleyici izledi. Daha sonra sinemalarda vizyona giren ve 14 hafta vizyonda kalan film 892.643 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 10.132.789 TL gişe hasılatı elde etti.

Kara Bela filmi nerede çekildi?

Kara Bela filmi İstanbul’un yanı sıra Adana ve Gaziantep şehirlerinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, Adana ve Gaziantep şehirlerinde de çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin tanıtımı için söz ve müziği Seda Bakan'ın müzisyen eşi Ali Erel’e ait olan Kara Bela şarkısı için Cengiz Bozkurt ve Seda Bakan stüdyo kaydı yapıp klip çektiler. Filmin müziklerini ayrıca Cem Yıldız hazırladı. BKM Film tarafından çekilen ve yapımcısı Necati Akpınar olan film, eğlenceli hikayesi ile izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Kara Bela filmi konusu ne?

Kara Bela filminde, hayatı hep başkalarının kurallarına göre yaşamış olan Kudret’in düzeni sürpriz olaylarla altüst oluyor. Hayata karşı bocaladığı bir anda gördüğü rüyayı ciddiye alıyor ve çok sevdiği arabasına atlayıp Antep’e yola çıkıyor. Filmin bundan sonrası bir yol filmi klasiğine dönüşüyor. Yolda istemeden de olsa yeni arkadaşlar ediniyor. Yolculuk boyunca arabasının başına gelmeyen, Kudret ve arkadaşlarının da peşine düşmeyen kalmıyor. Kudret ve yol arkadaşları, bu uzun ve zorlu yolculuğun sonunda hem dostluğun önemini keşfediyorlar hem de kuralsız yaşanan bir maceranın keyfini sürüyorlar.

Kara Bela filmi hangi kanalda oynuyor?

Kara Bela filmi Star TV kanalında oynuyor. Eğlenceli film 25 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 00.45’te Star TV kanalında sinemaseverler ile buluşuyor. Zihni Göktay ve Zerrin Sümer konuk oyuncu olarak filmde rol alıyor. Filmde, orta yaşlı Kudret'in sakin yaşamı, peşlerindeki katillerden kurtulup hayatta kalma mücadelesine dönüşen bir yolculuk yüzünden altüst oluyor. Star TV kanalında en popüler Türk ve yabancı filmler izleyicilerle buluşmaya myforbet giriş devam ediyor.

Çarşı Pazar filmindeki hamam nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Çarşı Pazar filmindeki hamam nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları

Kara Bela filmi oyuncuları isimleri Palyaço kim?

  • Cengiz Bozkurt - Kudret
  • Seda Bakan - Burcu
  • Erkan Kolçak Köstendil - Güven
  • Cihan Ercan
  • Tarık Ünlüoğlu - Atılgan
  • Berat Yenilmez - Zabıta
  • Hasibe Eren - Kudret'in karısı
  • İştar Gökseven - Komiser
  • Erdal Tosun - Düğün sahibi
  • Hakan Salınmış - Palyaço

Kara Bela filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Sadi Celil Cengiz - Otelci, Benian Dönmez, Seda Telciler, Zihni Göktay - Baba ve Zerrin Sümer - Anne.

Hareket Sekiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hareket Sekiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri