Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak nerede çekildi, Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak ne zaman çekildi, Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak hangi kanalda oynuyor, Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Karakomik Filmler, Kaçamak ve 2 Arada adındaki iki farklı filmden oluşuyor. Kaçamak filminde, birlikte tatile çıkan 4 arkadaşın başlarına gelen maceralar konu edilirken, tüm hikayenin arabalı vapurda geçtiği 2 Arada filminde, Ayzek adında bir adamın yaşamına odaklanılıyor. Arif v 216, G.O.R.A., A.R.O.G., Hokkabaz gibi filmlerle gişe rekorlarına imza atan Cem Yılmaz’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünü üstlendiği Karakomik Filmler’de Cem Yılmaz'ın yanı sıra Zafer Algöz, Ozan Güven, Necip Memili, Özkan Uğur, Can Yılmaz, Cemre Ebuzziya, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Bala Atabek, Umut Kurt ve Cem Davran gibi isimler yer alıyor. Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde vippark yer alıyor.

Gora filmi ne zaman çekildi kaç yılında Gora filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda? Gora filmi ne zaman çekildi kaç yılında Gora filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda?

Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak ne zaman çekildi?

Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak filmi 2019 yılında çekildi. Yönetmen koltuğunda Cem Yılmaz’ın oturduğu film 18 Ekim 2019 tarihinde ilk gösterimini yaptı. 17 Ocak 2020’de vizyona giren film, 20 Mart 2020 tarihinde ise Netflix'te yayınlandı. 8 hafta vizyonda kalan film, 700.519 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 13.390.936 TL gişe hasılatı elde etti. Karakomik Filmler, Cem Yılmaz'ın iki film birden konseptli, 2 Arada ve Kaçamak isimli iki orta metrajdan oluşan Türk yapımı komedi filmleridir.

Karakomik Filmler 2 Arada nerede çekildi?

Karakomik Filmler 2 Arada filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimlerinin önemli bir bölümü bir feribotta yapıldı. Feribotta kurulan çekim setleri ile çekimler tamamlandı. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında da çekimler yapıldı. 2 Arada filmi arabalı vapurda çalışan Metin'in hikâyesini ekranlara taşıyor. Yapımcıları Muzaffer Yıldırım ve Cem Yılmaz olan filmin senaryosunu Cem Yılmaz yazdı. Filmin müziklerini Jingle House hazırladı.

Arog filmi Afyon’un neresinde çekildi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları karakterleri kim? Arog filmi Afyon’un neresinde çekildi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları karakterleri kim?

Karakomik Filmler Kaçamak nerede çekildi?

Karakomik Filmler Kaçamak filmi Muğla’nın Milas ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Milas’ın Kuzyaka Mahallesi’nde yapıldı. Kuzyaka’da bulunan bir işletmede çekim setleri kurularak Kaçamak filminin çekimleri tamamlandı. Kaçamak filmi, eşlerine yalan söyleyip felekten bir hafta sonu geçirmek için lüks bir işletmede bir araya gelen bir grup erkeğin, yakınlarına dünya dışı varlıkların iniş yapmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak konusu ne?

Karakomik Filmler 2 Kaçamak ve 2 Arada adında iki yapımdan oluşuyor. Kaçamak filmi, eşlerine yalan söyleyip lüks bir otelde bir hafta sonu geçirmeye planlayan erkeklerin bulundukları yerin yakınına dünya dışı yaratıkların iniş yapması ile karışan minik tatillerini konu alıyor. 2 Arada ise İstanbul’da bir arabalı vapurda çalışan Metin isimli bir karakterin hikayesine odaklanıyor.

Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak hangi kanalda oynuyor?

Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak filmi TV8 kanalında oynuyor. Film 6 Ağustos Pazar günü saat saat 14.30’da TV8 ekranlarında sinemaseverler ve Cem Yılmaz hayranları ile buluşuyor. CMYLMZ Fikir Sanat ve NuLook Production tarafından çekilen film UIP Türkiye tarafından dağıtılmıştır. Komedi türünde çekilen film 120 dakika vippark giriş sürüyor.

Arif v 216 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Arif v 216 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Karakomik Filmler 2 Arada oyuncu kadrosu karakterleri

 • Cem Yılmaz: Ayzek
 • Zafer Algöz: Salih
 • Ozan Güven: Mülakatçı
 • Cem Davran: Kaptan
 • Cemre Ebüzziya: Songül
 • Uraz Kaygılaroğlu: Ethem
 • Umut Kurt: Önder
 • Bâlâ Atabek: Didem

Hokkabaz filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi? Hokkabaz filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Karakomik Filmler Kaçamak oyuncu kadrosu karakterleri

 • Cem Yılmaz: Alpay
 • Zafer Algöz: Nevzat
 • Özkan Uğur: İbrahim
 • Necip Memili: Neco
 • Nilperi Şahinkaya: Jaclyn
 • Can Yılmaz: Aytaç
 • Alişan Uğur: Rich
 • Sami Hamidi: Thorga
 • Ozan Güven: Ethem

Yahşi Batı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Yahşi Batı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri