Kardeşim Benim 2 filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Kardeşim Benim 2 filmi nerede çekildi, Kardeşim Benim 2 filmi oyuncuları Didem kim, Kardeşim Benim 2 filmi izlenme sayısı, Kardeşim Benim 2 filmi gişe rakamları nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmde, iki ünlü kardeş olan Hakan ve Ozan’ın hikayesi ekranlara taşınıyor. İki kardeşin arkadaşları Tato ölüyor ve ikili cenazeye katılıyor. Ayrıca iki gün sonra Hakan’ın düğünü yapılacaktır. İkili Ege Bölgesi’nden İç Anadolu Bölgesi’ne, Karadeniz Bölgesi’nden sınır ötesine, birçok farklı yerde macera dolu günler yaşıyor. Düğüne yetişmeye çalışan kardeşlerin başına olmadık işler geliyor.

Kardeşim Benim 2 filminin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Murat Boz, Pınar Deniz, Leyla Feray ve Ferdi Sancar rol alıyor. Dram ve komedi türünde TAFF Pictures ve BRK'S Production tarafından çekilen film 114 dakika sürüyor. Kardeşim Benim filminin devam filmi olarak çekilen yapımın senaryosunu Zafer Külünk yazdı. Yapımcıları Timur Savcı ve Burak Özçivit olan filmin yönetmen koltuğunda Mert Baykal oturuyor. Filmin müziklerini Cem Öget hazırladı. Kardeşim Benim 2 filminin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu karakterleri, gişe hasılat bilgileri sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde bahsimvar yer alıyor.

Kardeşim Benim 2 filmi nerede çekildi?

Kardeşim Benim 2 filmi Rize ve Nevşehir'de çekildi. Rize Çamlıhemşin ve Çad Badara Yaylası ile Atatürk Caddesi'nde çekim setleri kuruldu. Nevşehir Kapadokya'da da çekimler yapıldı.

Kardeşim Benim filmi İzmir'in neresinde çekildi oyuncuları kim ne zaman nerede çekildi hasılat Kardeşim Benim filmi İzmir'in neresinde çekildi oyuncuları kim ne zaman nerede çekildi hasılat

Kardeşim Benim 2 ne zaman çekildi?

Kardeşim Benim 2 filmi 2017 yılında çekildi. Filmin çekimleri 2017 yılında gerçekleştirildi. Çekimlerin sona ermesinin ardından film 24 Kasım 2017'de izleyicilerle sinemalarda bahsimvar giriş buluştu.

Kardeşim Benim 2 Didem kim?

Kardeşim Benim 2 filminde Didem karakterine hayat veren oyuncunun adı Pınar Deniz'dir. 10 Kasım 1994 yılında Adana'da doğan Pınar Deniz, şimdiye dek Sil Baştan, Beyaz Yalan, Vatanım Sensin ve Bir Deli Rüzgar isimli yapımlarda rol aldı.

Kardeşim Benim 2 filmi gişe hasılat rakamları

Kardeşim Benim 2 filminin gişe hasılat rakamları 6 milyon 574 bin 809 TL'dir. Film 8 hafta vizyonda kalmıştır. İlk hafta 2 milyon 579 bin 835 TL hasılat kazanmış ve 212 bin 429 kişi tarafından izlenmiştir. 8 haftada filmi 573 bin 605 kişi beyazperdede seyretmiştir.

Murat Boz boyu kaç hangi burç sevgilisi kimdir hayatı aslen nereli filmleri Murat Boz boyu kaç hangi burç sevgilisi kimdir hayatı aslen nereli filmleri

Kardeşim Benim 2 oyuncuları isimleri

  • Burak Özçivit - Hakan
  • Murat Boz - Ozan
  • Pınar Deniz - Didem
  • Leyla Feray - Leyla
  • Ferdi Sancar - Tato
  • Korhan Herduran - Basri
  • Hakan Karsak - Kemal
  • Ayhan Taş - Saim
  • Ozan Çelik - Ali

Kardeşim Benim 2 filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Sezgi Mengi - Armağan, Engin Şenkan - Muzaffer, Atalay Çetintaş - Gürbüz, Yağmur Damcıoğlu - Asiye, Nurcan Şirin - Fatma, Selin Sezgin - Beste, Hazal Benli - Damla, Mert Süleyman Şişmanlar - Hikmet ve Cafer Alpsolay - İmam.

Biran Damla Yılmaz aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Biran Damla Yılmaz aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri