Coeur de Lion Restaurant, Karşıyaka ilçesinde, otoban çıkışında, tüm yolların kesiştiği noktada misafirlerini bekliyor. Nefis ızgara çeşitleri, kendin pişir kendin ye seçenekleri ve alakart et menüleri ile bölgenin en beğenilen ve en çok tercih edilen mekanları arasında yer alan Coeur de Lion Restaurant, şehrin en iyi noktasında yer alıyor. Karşıyaka'da sevdiklerinizle beraber güzel anılarınıza yenilerini katmak için nezih ve kaliteli bir ortam sunan mekan, fenomenlerin de uğrak noktası olarak dikkat çekiyor.

Karşıyaka Coeur de Lion Restaurant

Karşıyaka Coeur de Lion Restaurant

Karşıyaka’nın adı Coeur de Lion’dan geliyor. Aslan Yürekli anlamına gelen bu kelime aynı zamanda mekana da adını veriyor. Coeur de Lion & Barbekü Restaurant’ın sahibi ve işletmecisi olan Sergen Buzgan, köz ve kor anlamına da gelen Coeur de Lion’u, yaptıkları işe uygun bir isim olduğu için seçtiklerini dile getiriyor.

Sergen Buzgan, önceliklerinin et ve gıda kalitesi ile hijyen olduğunu, fındık kabuklarıyla yanan nar gibi ateşte dumansız mangal keyfi yaşamak isteyenlerin Coeur de Lion & Barbekü Restaurant’ı mutlaka ziyaret etmesi gerektiğini söylüyor.

Karşıyaka Coeur de Lion Restaurant

Coeur de Lion & Barbekü Restaurant

Keyifli sohbetlerin masası Coeur de Lion & Barbekü, İzmir’in en önemli lezzet duraklarından biri oldu. Körfez manzarasına sahip olan Coeur de Lion, farklı konsepti ve lezzeti ile müdavimlerinin vazgeçilmezi haline geldi. 500 kişiye aynı anda hizmet verilebilen mekanda, başta bonfile, antrikot, kuzu lokum ve küşleme ile külbastı olmak üzere, birbirinden lezzetli etler yer alıyor.

Hafta sonları serpme kahvaltısı ile de büyük ilgi gören mekan, geniş bir açık alana da sahip. Bu alanda doğum günü etkinliklerinden nikah yemeklerine, kokteyl tarzı etkinliklerden grup toplantılarına, birçok farklı ayrıcalık bulunuyor.

Karşıyaka Coeur de Lion Restaurant

Coeur de Lion Restaurant adres ve telefon

  • Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, Şehit Pilot Üsteğmen Osman Onur Özkaya Caddesi, No:8 Karşıyaka / İzmir
  • Telefon: +90 (232) 330 40 50 - 0538 568 24 21
  • Instagram adresi: https://www.instagram.com/coeurdeliontr