Kasabadaki Yabancı filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı High Plains Drifter olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kasabadaki Yabancı nerede çekildi, Kasabadaki Yabancı kaç yılında çekildi, Kasabadaki Yabancı oyuncu kadrosu karakterleri kim, Kasabadaki Yabancı hangi kanalda oynuyor, Kasabadaki Yabancı konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Clint Eastwood, Verna Bloom ve Marianna Hill rol alıyor. Clint Eastwood’un 2.yönetmenlik denemesi olan High Plains Drifter filminde, The Man With No Name adlı filmine çok yakın bir tarzla ekranlara geri döndü. Eastwood, çölün sıcak dalgalarını aşarak geldiği Lago adındaki suçlularla dolu bir kasabayı, 20 dakika içerisinde gerçekleşen üç cinayet ve bir tecavüzün ardından hapishaneden yeni çıkmış bu 3 gangsterden korumak için tutulan gizemli bir yabancıyı canlandırıyor. Kasabadaki Yabancı filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncuları isimleri nedir, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Affedilmeyen filmi ne zaman çekildi kaç yılında hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Affedilmeyen filmi ne zaman çekildi kaç yılında hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Kasabadaki Yabancı kaç yılında çekildi?

Kasabadaki Yabancı filmi 1973 yılında çekildi. Yönetmen koltuğunda, aynı zamanda başrol oyuncusu da olan Clint Eastwood oturuyor. Yapımcısı Robert Daley olan filmin senaryosunu Ernest Tidyman yazdı. Filmin müziklerini Dee Barton hazırladı. The Malpaso Company tarafından çekilen film Universal Studios tarafından dağıtıldı. Film 22 Ağustos 1973 tarihinde gösterime girdi. 105 dakika süren Amerikan yapımı film 5,5 milyon Amerikan doları bütçe ile çekildi ve 15 milyon 700 bin dolar hasılat elde etti.

Kasabadaki Yabancı nerede çekildi?

Kasabadaki Yabancı filmi Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde çekildi. Filmin çekimleri için aynı eyalette bulunan Mono Gölü ve çevresinde çekim setleri kuruldu. Filmin bazı sahnelerinin çekimleri ise Nevada’da bulunan Winnemucca Gölü ve çevresinde yapıldı. Ayrıca yine California eyaletinde bulunan Inyo Ulusal Ormanı’nda bazı sahneler çekilmiştir. Film, Eastwood'un yakın çalışma arkadaşları Sergio Leone ve Don Siegel'in yapıtlarından etkilenmiştir.

Yedi Silahşörler filmi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor 7 Silahşörler oyuncuları isimleri Yedi Silahşörler filmi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor 7 Silahşörler oyuncuları isimleri

Kasabadaki Yabancı konusu ne?

Kasabadaki Yabancı filminde, Lago suçlularla dolu bir kasabadır. Film, 20 dakika içerisinde gerçekleşen üç cinayet ve bir tecavüz vahşetinin gerçekleştiği kasabada, hapishaneden çıkan 3 suçludan kasabayı korumaya çalışan yabancıyı ve yaşadıklarını ekranlara getiriyor. Western türünün en kült örneklerinden olan High Plains Drifter filmi büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Kasabadaki Yabancı hangi kanalda oynuyor?

Kasabadaki Yabancı filmi TV8 kanalında oynuyor. Film 24 Haziran Cumartesi günü saat 17.30’da TV8 ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. TV8 kanalında en popüler kovboy filmleri hafta sonları izleyicilerle buluşmaya galabet giriş devam ediyor.

Johnny Guitar filmi kaç yılında çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Johnny Guitar filmi kaç yılında çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Kasabadaki Yabancı oyuncu kadrosu karakterleri

 • Clint Eastwood - Yabancı
 • Verna Bloom - Sarah Belding
 • Mariana Hill - Callie Travers
 • Billy Curtis - Mordecai
 • Mitch Ryan - Dave Drake
 • Jack Ging - Morgan Allen
 • Stefan Gierasch - Mayor Jason Hobart
 • Ted Hartley - Lewis Belding
 • Geoffrey Lewis - Stacey Bridges
 • Dan Vadis - Dan Carlin
 • Anthony James - Cole Carlin
 • Walter Barnes - Şerif Sam Shaw
 • Paul Brinegar - Lutie Naylor

Kasabadaki Yabancı filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Richard Bull - Asa Goodwin, Robert Donner – Papaz, John Hillerman – Çizmeci, John Quade - Freight Wagon Operator, Buddy Van Horn - Marshal Jim Duncan, William O'Connell – Berber ve Russ McCubbin - Fred Short.

The Departed Köstebek filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri The Departed Köstebek filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri