Kayhan filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kayhan filmi nerede çekildi, Kayhan filmi kaç yılında çekildi, Kayhan filmi hangi kanalda oynuyor, Kayhan filmi oyuncuları isimleri nedir, Kayhan filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrolünde Kayhan Başaran rolü ile Şahan Gökbakar var. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Orçun rolü ile İrfan Kangı, Sevim rolü ile Gökçe Eyüpoğlu, Yücel Gökçek, Kaan Yabaş ve Pınar Özer rol alıyor. Kayhan filminde, Kayhan, çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Dostlukların adamı olan Kayhan, yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek için sabırsızlanmaktadır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde bekleyen genç adam, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan tam anlamıyla yıkılır. Yıllığı okudukça dost bildiği herkesin kendisinden nefret ettiğini anlar. Kayhan, öğrendikleri karşısında yaşadığı şoku üzerinden atınca kendisinden nefret eden herkesten intikam almaya karar verir. Kayhan filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, hangi platformda, oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde cashbet yer alıyor.

Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat

Kayhan filmi kaç yılında çekildi?

Kayhan filmi 2017 yılında çekildi. 7 Şubat 2018 tarihinde bir gala ile ilk gösterimini yapan film, 9 Şubat 2018’te vizyona girdi. 803 salonda gösterime giren film, ilk üç günde 252.458 kişi tarafından izlendi. Gösterimdeki ilk haftasında 361.424 izleyici sayısına ulaştı ve toplam 4,4 milyon lira gişe hasılatı elde etti. 1 saat 44 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor. Kayhan filminin senaryosunu, filmin aynı zamanda yapımcıları da olan Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar kardeşler birlikte yazdı.

Kayhan filmi konusu ne?

Kayhan filminde Kayhan, okulun geleneksel pilav gününde kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce şok olur. Lise yıllarından beri dost bildiği herkesin aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenir. Yaşadığı hayal kırıklığını üzerinden atamayan Kayhan'ın aklından tek bir şey geçer: İntikam. Lise arkadaşları için özenle hazırlanmış planlarını harekete geçiren Kayhan'a bu yolculukta kardeşi bildiği ve onu çok seven Orçun istemeyerek de olsa eşlik edecek ve başlarına gelmeyen kalmayacaktır.

Recep İvedik 5 nerede çekildi hangi ülkede ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Recep İvedik 5 nerede çekildi hangi ülkede ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Kayhan filmi nerede çekildi?

Kayhan filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin çekimleri 5 hafta sürdü. Film, Şahan Gökbakar'ın Kime Diyorum adlı televizyon programında canlandırdığı Kayhan karakterinin sinema uyarlamasıdır. Şahan Gökbakar, yıllar sonra Kayhan filminin pek komik olamamasıyla alakalı olarak açıklamada bulundu. "O (film) tam böyle kafamdaki gibi de olmadı. Bende o zaman çok böyle herhalde komiklik yapmaya, komedi üretmeye uygun bir dönemden geçmiyormuşum onu fark ettim" dedi.

Kayhan filmi hangi kanalda oynuyor?

Kayhan filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 17 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’de ve 01.15’te Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Fox TV kanalı farklı günlerde ve saatlerde Şahan Gökbakar’ın filmlerini yayınlamaya devam ediyor. Recep İvedik serisi ile Celal ile Ceren filmi de Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Filmde, liseden mezun olduktan yirmi yıl sonra düzenlenen pilav gününe katılan Kayhan, lise yıllığında arkadaşlarının onun hakkında yazdıkları kötü ifadeleri okur. Bu nedenle arkadaşlarından intikam almaya yemin eder. Çamaşırhane Film tarafından çekilen yapım 105 dakika cashbet giriş sürüyor.

Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?

Kayhan filmi oyuncuları isimleri

  • Şahan Gökbakar (Kayhan Başaran)
  • İrfan Kangı (Orçun Sarıgün)
  • Gökçe Eyüboğlu (Sevim Sarıgün)
  • Yücel Gökçek
  • Kaan Yabaş (Businessman)
  • Pınar Özer (Ayşe)

Recep İvedik ilk filmi nerede çekildi hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Recep İvedik ilk filmi nerede çekildi hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?