Kayıp İnci filminin yayın ve çekim ayrıntıları araştırılıyor. Kayıp İnci filmi nerede çekildi, Kayıp İnci filmi oyuncuları kadrosu isimleri, Kayıp İnci filmi konusu ne, Kayıp İnci filmi ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda izleyicilerle buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan oturuyor. Kayıp İnci filminin oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Su Kutlu, Suna Selen, Levent Özdilek, Pınar Bibin ve Gökçen Gökçebağ rol alıyor. Dram türünde çekilen Kayıp İnci filmi 100 dakika sürüyor.

Kayıp İnci filminde, İsmail Hacıoğlu’nun canlandırdığı Cemal karakteri idealist bir gazetecidir. Yaptığı haberler yüzünden çalıştığı gazeteden kovulmuştur. Bir parkta çay içerken güzel bir kadınla tanışır. Bu sessiz ve garip kadın bir anda bayılır. Hastaneye gidince Cemal kadının açlıktan bayıldığını öğrenir. Bu kadına yardım etmeye karar veren Cemal, yaptığı bütün araştırmalara rağmen bu kadının hakkında bir bilgiye ulaşamaz. Kayıp İnci filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi ne, kaç yılında çekildi sorularının yanıtları haberimizde kumbarabet yer alıyor.

Sonsuz Aşk filmi nerede çekildi sonu nasıl bitiyor oyuncuları isimleri ne zaman çekildi? Sonsuz Aşk filmi nerede çekildi sonu nasıl bitiyor oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Kayıp İnci filmi ne zaman çekildi?

Kayıp İnci filmi 2016 yılında çekildi. Filmin senaryosunu Alper Erze yazdı. Filmin yapımcılığını Cengiz Keten üstlendi. Kayıp İnci filmi, Kemalettin Tuğcu’nun Bir Garip Kızcağız adlı eserinden filme uyarlanmıştır.

Kayıp İnci filmi konusu ne?

İdealist bir gazeteci olan Cemal, yaptığı bir haber nedeniyle çalıştığı gazeteden kovuluyor. Elinde çay ve simidiyle başıboş gezinirken parkta çok güzel bir genç kızla karşılaşıyor. Bu sessiz ve tuhaf kız aniden bayılıyor. Hastanede kızın açlıktan bayıldığını öğrenen Cemal ona yardım etmeye karar veriyor. Genç kız kendi hikayesini anlatıyor ancak Cemal tüm araştırmalarına rağmen kızın geçmişi hakkında bir ipucu bulamıyor.

Kayıp İnci filmi nerede çekildi?

Kayıp İnci filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri İstanbul'un farklı ilçe, semt ve mekanlarında yapıldı. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı noktalarında çekim setleri kuruldu. Televizyon ekranlarında yayınlanmaya devam eden Türk yapımı film, sinemaseverlerin beğenisine kumbarabet giriş sunuluyor.

Öldür Beni Sevgilim filmi nerede çekildi hangi otelde çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi? Öldür Beni Sevgilim filmi nerede çekildi hangi otelde çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Kayıp İnci filmi oyuncuları kadrosu isimleri

  • İsmail Hacıoğlu - Cemal
  • Su Kutlu
  • Suna Selen - Suna Malikoğlu
  • Levent Özdilek - Bülent
  • Pınar Bibin
  • Gökçen Gökçebağ - Zeki

Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi gişe hasılat bilgileri ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi gişe hasılat bilgileri ne zaman çekildi oyuncu kadrosu