Futvolcu Kazımcan Karataş’ın hayatı ve futbol kariyeri ile biyografi bilgileri merak ediliyor. Kazımcan Karataş aslen nereli, Kazımcan Karataş hangi takımdan geldi, Kazımcan Karataş hangi takımlarda oynadı, Kazımcan Karataş kaç gol attı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Galatasaray ile anlaşma yapmasının ardından gündeme gelen ve merak edilmeye başlanan başarılı futbolcunun yaşamına dair detaylar belli oldu. Süper Lig performansı ile dikkat çekmekte olan başarılı oyuncu 16 Ocak 2003 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Boyu 1.82 olan başarılı futbolcu Altay altyapısına başlamış, 2020 senesinde burada profesyonel olmuştur.

Altay A takımında forma giyerek kendini ispatlama imkanı yakalayan Kazımcan Karataş, bunu iyi bir şekilde kullanmıştır. Genç oyuncu büyük takımların da ilgisini bu sayede çekmeyi başardı. Bu kapsamda Galatasaray ile 5 senelik bir anlaşma altına imzasını atan oyuncu, Galatasaray taraftarı tarafından büyük beklentilerle takip edilmeye devam ediyor. Futbolcu Kazımcan Karataş kimdir nerelidir, istatistikleri, kaç golü var, oynadığı takımlar, hangi takımdan geldi, hangi takımlarda oynadı sorularının yanıtları ve futbolcu Kazımcan Karataş’ın yaşamına dair merak edilen tüm ayrıntılar haberimizde papelbet yer alıyor.

Eyüp Aydın aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Eyüp Aydın aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Kazımcan Karataş aslen nereli?

Futbolcu Kazımcan Karataş aslen İzmirlidir. 16 Ocak 2003 tarihinde dünyaya gelen ve 20 yaşında olan Karataş, İzmir’in Konak ilçesinde dünyaya gelmiştir. Galatasaray’da 88 numaralı formayı giyen genç ve başarılı oyuncu, Altay altyapısına girdiği zaman henüz 6 yaşındaydı. İlk önemli çıkışını Ocak 2020 içerisinde yapmıştır. 2020 yılında 1. Lig’de dikkatleri üzerine çeken Karataş, kısa süre ardından ilk profesyonel sözleşmesini gerçekleştirmiştir.

Kazımcan Karataş hangi takımdan geldi?

Kazımcan Karataş Galatasaray takımına Altay takımından geldi. Altay ile profesyonel ilk maçında 6 Kasım 2021’de Süper Lig’de Antalyaspor’a mağlup olmuştur. Başarılı oyuncu 1 Temmuz 2022’ye gelindiğinde ise Galatasaray ile anlaşma gerçekleştirmiştir. 2022 - 23 sezonundan başlamak suretiyle Galatasaray ile 5 sezonluk bir anlaşma gerçekleştirildiği belirtilmiştir. Bu kapsamda genç futbolcunun transferi için Altay’a 1.150.000 Euro bonservis bedeli ödenecektir.

Dries Mertens aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Dries Mertens aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Kazımcan Karataş futbol kariyeri

Kazımcan Karataş futbol kariyerine oldukça genç bir yaşta başlamıştır. Kazımcan Karataş Galatasaray ile ilk formasını 13 Ağustos 2022 tarihinde, maçın 77. dakikasında giymiştir. Aynı sezonda Süper Lig’de Galatasaray takımı ile şampiyon olmuştur. Aynı zamanda U17 ve U19 genç takımlarında da milli takımı temsil etmiştir. Galatasaray ile 5 senelik bir kontratın altına imzasını atan başarılı oyuncu, sol bek mevkisinde görev almıştır.

Kazımcan Karataş kaç gol attı?

Futbolcu Kazımcan Karataş 41 maçta toplam 1 gol attı. Milli takım kariyerinde ise 17 maça çıktı ve gol atmadı. Altay alt yapısında futbola başlaması ardından 2020 senesinden Altay’da profesyonel olmuştur. Bu süreçte 32 maçta 1 gol ve 2 asist üretmiştir. Ayrıca Galatasaray, Başakşehir maçında yaşadığı sakatlık ardından oyuna devam edemeyen Kazımcan Karataş için sol diz iç yan bağlarında esneme tespit edildiğini söylemiştir. Genç futbolcu kariyerine Galatasaray takımında papelbet giriş devam etmektedir.

Davinson Sanchez aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Davinson Sanchez aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Kazımcan Karataş hangi takımlarda oynadı?

  • 2019-2020 - Türkiye U-17
  • 2020-2022 - Altay
  • 2021-2022 - Türkiye U-19
  • 2022 - Türkiye U-21
  • 2022 - Galatasaray

Barış Alper Yılmaz aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Barış Alper Yılmaz aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?