Oyuncu Kerem Bürsin’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Kerem Bürsin aslen nereli, Kerem Bürsin boyu kaç, Kerem Bürsin burcu ne, Kerem Bürsin evli mi, Kerem Bürsin eşi kim, Kerem Bürsin sevgilisi kimdir, Kerem Bürsin oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Kerem Bürsin, Hollywood - Türk yapımlarında İngilizce, Türkçe çift dille oyunculuk yapmaktadır. Bürsin 2013 - 2014 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Güneşi Beklerken adlı dizide aynı ismi paylaştığı Kerem Sayer ve son bölümlerde ortaya çıkan yüzü deforme ikizi Güneş Sayer rolleriyle tanınmıştır. Çağan Irmak filmi olan Unutursam Fısılda filminde müzisyen Erhan karakterine hayat veren Bürsin, Şeref Meselesi dizisinde Yiğit Kılıç karakterini canlandırmıştır ve aynı karakterle Ulan İstanbul dizisinde konuk oyuncu olmuştur. Yapımcı Roger Corman'ın Sharktopus ve Palace of the Damned televizyon filmlerinde, bazı bağımsız filmlerde ve kısa filmlerde de rol almıştır. 2023 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ya Çok Seversen dizisinde Hafsanur Sancaktutan ile başrolde olan Kerem Bürsin, bu dizide Ateş Arcalı karakterine hayat veriyor. Kerem Bürsin kimdir nerelidir, boy kilo, hangi burç, evli mi, eşi kim, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve oyuncuya dair merak edilen detaylar haberimizde masterbetting yer alıyor.

Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kerem Bürsin aslen nereli?

Kerem Bürsin aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğan ve Amerika’da büyüyen Bürsin, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Bürsin, İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, Malezya, ABD gibi ülkelerde yaşamıştır. 1999'da 12 yaşındayken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşmiştir. Üniversite eğitimini oyunculuk üzerine alarak Emerson College'ın pazarlama iletişimi bölümünden mezun olan Bürsin, ABD genelindeki liseler arası tiyatro yarışmasında en iyi erkek oyuncu seçilmiştir. 9 Eylül 2013'te yayınlanan sosyal mesajlaşma uygulaması Line'ın reklam filminde rol almıştır.

Kerem Bürsin boyu kaç?

Oyuncu Kerem Bürsin’in boyu 1,79 cm’dir. Bürsin, Güneşi Beklerken dizisindeki rol arkadaşı Hande Doğandemir ile birlikte Lipton reklamında oynamış ve Ocak 2015'te ise Mavi Jeans'in reklam yüzü olmuştur. Markanın diğer bir yüzü Serenay Sarıkaya ile birlikte Türkiye'nin ilk snapchat röportajını gerçekleştirdiler ve daha sonrasında beraber reklam filminde rol aldılar. Çiftin ikinci reklam filmleri 2015 Eylül'de #yepyenibirjean etiketi ile gerçekleşti. 2016'da Serenay Sarıkaya ile birlikte üçüncü reklam filminde #yaşasınmavi etiketi ile rol aldılar. 2016 Ağustos'ta Kerem Bürsin'in Mavi Jeans markasıyla anlaşması son buldu.

Damla Sönmez aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Damla Sönmez aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kerem Bürsin burcu ne?

4 Haziran doğumlu olan Kerem Bürsin’in burcu İkizler’dir. 2013 yılında Güneşi Beklerken, 2014 yılında Ulan İstanbul, 2015 yılında Şeref Meselesi, 2017 yılında Bu Şehirden Arkandan Gelecek dizilerinde rol alan Kerem Bürsin, 2018 yılında Muhteşem İkili dizisinde rol almıştır. Bürsin, 2020-2021 yılları arasında FOX'ta yayımlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan Bolat karakterini üstlenerek Hande Erçel ile birlikte başrolü paylaştı. 2023 yılında Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Ya Çok Seversen dizisinde canlandırdığı Ateş Arcalı karakteri ile oyunculuk kariyerine devam ediyor. Ayrıca, 2006 yılında Thursday, 2007 yılında Strawberry Melancholy, 2010 yılında Wendigo ve Sharktopus filmlerinde rol alan Bürsin, 2013 yılında Palace of the Damned filminde rol almış ve daha sonra oyunculuk kariyerine Türkiye’de devam etmiştir.

Burcu Esmersoy aslen nereli burcu ne oynadığı diziler Burcu Esmersoy evli mi eşi sevgilisi kim? Burcu Esmersoy aslen nereli burcu ne oynadığı diziler Burcu Esmersoy evli mi eşi sevgilisi kim?

Kerem Bürsin evli mi?

Kerem Bürsin evli değildir. Daha önce evlenmeyen oyuncunun adı yıllar içinde birçok isimle anılmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra 2014 yılında Unutursam Fısılda adlı filmde Erhan karakterine hayat veren, 2018 yılında İyi Oyun filminde Rüzgar, Can Feda filminde ise Kaptan Pilot Onur Keskin karakterine hayat veren Kerem Bürsin, 2020 yılında Eflatun filminde Oflaz karakterine hayat vermiş, 2022 yılında ise bir İspanyol filmi olan A Todo Tren 2 adlı yapımda rol almıştır. İnternet yapımlarında da rol alan Kerem Bürsin, 2018 yılında Blu TV’de yayınlanan Yaşamayanlar adlı yapımda Dmitry rolü ile başrolde oynamış, 2020 – 2021 yılları arasında yayınlanan Aynen Aynen adlı yapımda Deniz karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Bi Tuhaf Hikaye adını taşıyan yeni bir internet yapımında da hem senarist, hem yönetmen koltuğunda oturmuş, hem de başrolünde oynamıştır.

Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli burcu ne eşi kimdir Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı filmleri ve tv dizileri Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli burcu ne eşi kimdir Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kerem Bürsin eşi sevgilisi kim?

Kerem Bürsin’in son sevgilisinin Mehtap Algül olduğu magazin basınında paylaşıldı. Geçmişte Hande Erçel, Serenay Sarıkaya gibi isimlerle aşk yaşayan ünlü oyuncu Kerem Bürsin'in adı son olarak Fenomen Danla Biliç ile birlikte anılmıştı. Bürsin, gönlünü başka bir sosyal medya fenomenine kaptırdı. Ünlü oyuncunun Mehtap Algül ile yeni bir aşka yelken açtığı magazin basınında yer alıyor. Daha sonra Mehtap Algül ile de ayrıldığı yönünde paylaşımlar yapıldı. Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya’nın tekrar birlikte olduğu yönünde de magazin basınında haberler yer alıyor. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra yapımcılık da yapan Bürsin, Kiss Of Death, Kelebekler, Yaşamayanlar ve İyi Oyun adlı yapımların yapımcılığını yapmıştır. Tiyatro sahnelerinde de yer alan Bürsin, Harold's Fall, Mariner, The Music Man, Fiddler on The Roof ve All out adlı tiyatro oyunlarında masterbetting giriş oynamıştır.

Yüsra Geyik aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Yüsra Geyik aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Kerem Bürsin oynadığı diziler

 • 2013-2014 - Güneşi Beklerken - Kerem Sayer / Güneş Sayer
 • 2014 - Ulan İstanbul - Yiğit Kılıç
 • 2014-2015 - Şeref Meselesi
 • 2017 - Bu Şehir Arkandan Gelecek - Ali Smith
 • 2018-2019 - Muhteşem İkili - Mustafa Kerim Can / MKC
 • 2020-2021 - Sen Çal Kapımı - Serkan Bolat
 • 2023 - Ya Çok Seversen - Ateş Arcalı

Kerem Bürsin internet dizileri filmleri

 • 2018 - Yaşamayanlar - Dmitry (BluTV)
 • 2020-2021 - Aynen Aynen - Deniz
 • Yakında - Bi Tuhaf Hikaye         

Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Kerem Bürsin oynadığı filmler

 • 2006 - Thursday - Grauss
 • 2007 - Strawberry Melancholy - Travis
 • 2010 - Wendigo - Andy
 • 2010 - Sharktopus - Andy Flynn
 • 2013 - Palace of the Damned - Adam
 • 2014 - Unutursam Fısılda - Erhan
 • 2018 - İyi Oyun - Rüzgâr
 • 2018 - Can Feda - Kaptan Pilot Onur Keskin
 • 2020 - Eflatun - Oflaz
 • 2022 - A Todo Tren 2   

Unutursam Fısılda filmi nerede çekildi kimin hayatını anlatıyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Unutursam Fısılda filmi nerede çekildi kimin hayatını anlatıyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri