Televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Kesişme İyi ki Varsın Eren filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi nerede çekildi, Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi kaç yılında çekildi ve Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan filmde, iki şehidin hayat hikayesi ile birlikte terör gerçeği, zorlu yaşam şartlarıyla mücadele eden insanların hayatlarından kesitler beyazperdeye aktarılıyor.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filminde, Karadeniz’deki bir ailenin, insan ve vatan sevgisini her şeyden önde tutan bir subayın hayatından kesitler ekranlara geliyor. Filmin oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Rahman Beşel, Alayça Öztürk, Emir Çiçek, Mutlunur Lafçı, Atay Yıldız ve Ahmet Eren Taşdelen yer alıyor. Yapımcısı Mustafa Uslu olan filmin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor. Filmin senaryosunu Mert Dikmen, Özer Feyzioğlu ve Alper Uyar yazdı. Filmin müziklerini ünlü müzisyen Fahir Atakoğlu hazırladı. Kesişme İyi ki Varsın Eren filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları isa-bet ortaya çıktı.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi kaç yılında çekildi?

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi 2021 yılında çekildi. Film 1 Ocak 2022’de vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. TRT ve Dijital Sanatlar ortak yapımı olan, biyografi ve dram türlerinde çekilen film vizyonda kaldığı süre boyunca 2 milyon 327 bin 947 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplamda 53 milyon 331 bin 551 TL hasılat elde etti. 120 dakika süren filmde, teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsü anlatılıyor.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi nerede çekildi?

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi Trabzon’un Maçka ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Maçka’nın farklı noktalarında çekim setleri kuruldu. Ayrıca Trabzon, İstanbul, Niğde ve Hatay şehirleri başta olmak üzere 9 ayrı şehirde çekimler yapıldı. Kesişme İyi ki Varsın Eren filminin çekimleri 12 haftada isa-bet giriş tamamlandı.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi oyuncuları isimleri

  • İsmail Hacıoğlu - Ferhat Gedik
  • Rahman Beşel/Ahmet Eren Taşdelen - Eren Bülbül
  • Alayça Öztürk - Cemile Gedik
  • Emir Çiçek - Hasan Bülbül
  • Mutlunur Lafçı - Ayşe Bülbül
  • Abdülkadir Ömür - Abdülkadir
  • Atay Yıldız