Kezban filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Yeşilçam’ın dikkat çeken yapımlarından olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Kezban filmi nerede çekildi, Kezban filmi hangi evde çekildi, Kezban filmi kaç yılında çekildi, Kezban filmi konusu ne, Kezban filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, Kezban filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Kezban rolünde Hülya Koçyiğit, Ferit rolünde İzzet Günay, Lale rolünde Selma Güneri, Necmi rolünde Yusuf Sezgin, Ali rolünde Muzaffer Tema, Nilüfer rolünde Fatma Karanfil ve Faruk rolünde Süleyman Turan yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Aliye Rona, Gülistan Güzey, Diclehan Baban, Muammer Gözalan ve Meral Kurtuluş var.

Kezban filminde, Ali, ilk eşinin ölümü ile birlikte bir kızı olduğunu öğreniyor. Kezban adındaki kıza kendisini amcası olarak tanıtan Ali, onu İstanbul'a götürüyor. Ali'nin diğer kızı Lale ve arkadaşları, Kezban'ı hor görmeye başlıyor. Bunlarda biri de Ferit'tir. Genç kızı aşağılayan Ferit, bir süre sonra yaptığında pişman oluyor ve kendisini affettirmeye çalışıyor. Ancak kalbi kırılan Kezban, Ferit'i affetmiyor. Ferit, yurt dışına staj için gidince uzun bir süre Kezban'ı görmüyor. Ancak geri döndüğünde karşısında bambaşka bir kadın buluyor. Kezban filminin çekildiği ev nerede çekilmiştir, çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, konusu ne, oyuncuları isimleri, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde amarabet yer alıyor.

Bir Kadın filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Bir Kadın filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?

Kezban filmi kaç yılında çekildi?

Kezban filmi 1968 yılında çekildi. Film aynı yıl gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda yayınlanmaya devam eden Yeşilçam filminin yönetmen koltuğunda Orhan Aksoy oturuyor. Film Muazzez Tahsin Berkand eserinden uyarlanmıştır. Uyarlama senaryoyu Orhan Aksoy ve Ahmet Üstel yazdı. Filmin yapımcı koltuğunda ise Hürrem Erman oturuyor.

Kezban filmi nerede çekildi hangi evde?

Kezban filmi İstanbul ve Bursa’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Bursa şehrinde yapılırken, bir bölümü için ise İstanbul’un farklı ilçelerinde ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Filmin çekimleri İstanbul ve Bursa’da tamamlandı. Filmin İstanbul çekimlerinin bir bölümü sahil şeridinde bulunan bir evde yapıldı. Filmin müziklerini Metin Bükey hazırladı.

Hülya Koçyiğit Firar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Hülya Koçyiğit Firar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Kezban filmi konusu ne?

Kezban filminde, Kezban annesiyle birlikte yaşayan köylü güzel bir genç kızdır. Annesi öldükten sonra babası kızı olduğunu öğrenmiş onu yanında almak için köye gelmiştir ancak Kezban bu adamın babası olduğunu bilmez. Zengin bir akrabasıyla yaşamaya gittiğini sanan Kezban gittiği evdeki insanlar tarafından köylü olduğu için aşağılanır ve kendini geliştirmek, değişmek için hırs yapar.

Kezban filmi hangi kanalda oynuyor?

Kezban filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 8 Ocak Pazartesi günü saat 17.30’da 360 TV ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Film, köyde yaşayan kimsesiz bir kadının yeni katıldığı çevrede yaşadıklarını konu ediniyor. Erman film tarafından duygusal ve dram türlerinde çekilen yapımda Hülya Koçyiğit’i Jeyan Mahfi Tözüm, İzzet Günay’ı Hayri Esen amarabet giriş seslendiriyor.

Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri

Kezban filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Hülya Koçyiğit (Kezban)
 • İzzet Günay (Ferit)
 • Selma Güneri (Lale)
 • Yusuf Sezgin (Necmi)
 • Muzaffer Tema (Ali)
 • Fatma Karanfil (Nilüfer)
 • Süleyman Turan (Faruk)
 • Aliye Rona (Nazire Teyze)
 • Gülistan Güzey (Fazıla)
 • Diclehan Baban (Güzide)
 • Muammer Gözalan (Ziya)
 • Meral Kurtuluş (Dame de Sion Lisesi Müdiresi)

Bir Araya Gelemeyiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Bir Araya Gelemeyiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri