kids shield fiyatları

Kids Shield fiyatları ve sunduğu özellikler ile birlikte önemli kolaylıklar sağlıyor. Telefon takip etme ve dinleme uygulaması olarak çalışan bu program, özellikle çocuklarını denetlemek isteyen anne ve babalar için büyük bir avantaj yaratıyor. Bunun yanında sevgiliniz veya eşiniz için de şüphe duyduğunuz durumlara yönelik uygulamayı kullanabilirsiniz. Kids Shield fiyat açısından da avantajlı durumlar yarattığı için kullanım sürenize bağlı olarak farklı paket seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Şüpheli Durumları Ortadan Kolayca Kaldırın

Kids Shield fiyat performans açısından son derece yararlı ve işlevsel bir uygulamadır. Yazılım mühendislerinin yaptığı çalışmalar sonucunda geliştirilmiş olmasından dolayı sorunsuz şekilde kullanım imkanı tanır. Aylık ya da senelik olarak sunulan paketleri sayesinde kullanım ihtiyacınız kadar uygulamayı kullanabilirsiniz.

Eşiniz ya da sevgilinizin mesajlarını kontrol etmek, çocuğunuzun telefonunu denetlemek gibi durumlar için yazılım sorunsuz kullanım sunar. Uygulamanın mesajları okuma ve hatta silinen mesajları görebilme özelliğine sahip olması, mesajlar konusunda tam bilgi sahibi olmanızı sağlar. Detaylı raporlar şeklinde size sunulan bilgiler bu sayede telefon kullanımında denetlemek istediğiniz kişinin neler yaptığını anlayabilmenizi sağlar. Aynı zamanda sadece mesajlar değil; aramalar ve nerede olduğunun da GPS üzerinden tespit edilmesi gibi özellikler tam kapsamlı bir denetim mekanizmasını oluşturmanızı sağlamaktadır.

Takip edilecek telefonun arkaplanında çalışmasından dolayı kullanım esnasında fark edilmez veya kaldırılamaz. Bu da güvenlikle ilgili olabilecek endişeleri ortadan kaldırır. Kids Shield fiyatları ve sunduğu özellikler ile birlikte casus cep telefonu yazılımı isteyenler için doğru çözümler sunmayı başarıyor.

kids shield fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Kids Shield Fiyatları

Casus yazılımlar özel yazılım yöntemleri ile geliştirilir ve bu yüzden belirli bir ücret üzerinden kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sayede tamamen size ait olacak bir lisans sahibi olarak uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kids Shield aylık fiyatlar ve yıllık fiyatlandırma üzerinden satın alınabilmektedir. Kids Shield 1 aylık lisans gibi süreler satın alma sonrasında kullanabileceğiniz 30 günü ifade etmektedir. 3, 6 ve 12 aylık lisanslar fiyat açısından daha ekonomik tarifeler sunmaktadır. Kids Shield özellikleri itibariyle kullanım süresine göre herhangi bir kısıtlama sunmamaktadır. Bu kapsamda ister 1 aylık ister 12 aylık lisans satın alın, satın alma süresi boyunca programda sunulan tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Kids Shield kullanımı oldukça kolay ve herkesin rahatlıkla kontrol edebileceği yapıdadır. Takip edilecek cihaza ve takip kontrolü sağlanacak cihaza kurulum sonrasında çalışmaya başlamaktadır. Bu kapsamda arama kaydı, SMS takip, rehber kişilerine ulaşma, WhatsApp, Facebook ve diğer sosyal medya platformları takibi, konum takibi, ortam ses kaydı alma gibi gelişmiş özellikleri ile birlikte takip ihtiyacınızın çok yönlü bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi olan karşı telefonun root yapılmasına gerek kalmaması da takip edilecek olan cihazın sorunsuz ve kullanıcının da haberdar olmadan casus yazılımın çalışmasını sağlamaktadır. Kids Shield satın almak isterseniz  https://kidsshield.org/ bu bağlantıyı takip etmenizi öneririz.

kids shield fiyatları

Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve etkin sonuçlar veren Kids Shield, şimdiye kadar gerek kullanım sayısı gerekse de geri olumlu dönüşler ile birlikte yeterliliğini kanıtlamıştır. Uygulamanın boyutunun küçük olması ve cihazda çok az yer kaplaması da rahatlıkla farklı model telefonlarda çalışmasını sağlar.

Takip programı kurulum sonrasında hedef cihazda 24 saat aralıksız çalıştığı için yapılan işlemleri raporlama olarak sunmaktadır. Bu da anlık takip için vakit ayıramayacak durumda olanlar için önemli bir avantajdır. Böylece rapor sayesinde 24 saat içinde neler yapıldığını çok daha bütünlüklü halde görebilirsiniz.

Kids Shield satın al seçeneği ile birlikte uygun fiyatlarla başlayan abonelik tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

kids shield fiyatları