Televizyon ekranlarının yeni sezon yapımlarından olan Kirli Sepeti dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor, Kirli Sepeti dizisi yeni bölüm ne zaman, Kirli Sepeti dizisi hangi gün oynuyor, Kirli Sepeti dizisi hangi kanalda oynuyor, Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin başrollerinde Songül rolü ile Ayça Bingöl, Hayriye rolü ile Ceren Moray, Medine rolü ile Cansu Tosun yer alıyor. Ayrıca Kahraman Demir rolü ile Serkay Tütüncü, Feyyaz rolü ile Serhat Kılıç, Canan rolü ile Devrim Yakut, Murat rolü ile Halil İbrahim Ceyhan, Nergis rolü ile Gözde Seda Altuner, Aylin rolü ile Melisa Döngel ve Yasemin rolü ile Bestemsu Özdemir rol alıyor. Dizide, İstanbul'un zengin muhitlerinden birinde, butik bir sitede çalışan hizmetliler ve onların iş verenlerinin iç içe geçmiş hayatları konu ediniyor. Dizide, yukarıdakiler ve aşağıdakiler arasındaki büyük uçuruma tanıklık ediyoruz. Kirli Sepeti dizisinde, aşkın, sırların, yalanların ve bütün bunlara inat sırt sırta vermiş üç kadının; bazen ağlatan, bazen de güldüren hikayesini izliyoruz. Kirli Sepeti dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, saat kaçta başlıyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde bettuttur yer alıyor.

Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Kirli Sepeti dizisi hangi gün oynuyor?

Kirli Sepeti dizisi her hafta Pazar günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Merve Girgin Aytekin yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ece Erdek Koçoğlu oturuyor.

Kirli Sepeti dizisi yeni bölüm ne zaman?

Kirli Sepeti dizisi yeni bölüm her hafta Pazar günü yayınlanıyor. Dizi Pazar akşamları saat 20.00’de ekranlara geliyor. Dizinin müziklerini Sertaç Özgümüş ve Aytaç Özgümüş hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 24 Eylül’de yayınlandı. Dizi 115 dakikalık bölümleri ile her hafta izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Dilek Taşı dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor? Dilek Taşı dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor?

Kirli Sepeti dizisi hangi kanalda oynuyor?

Kirli Sepeti dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Fox TV ekranlarında Pazar günleri yayınlanan dizi, sosyal medyanın da en çok konuştuğu yapımlar arasında yer alıyor. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin yeni bölümleri heyecanla beklenmeye devam ediyor. Yapımcısı Fatih Aksoy, Merve Girgin Aytekin ve Direnç Aksoy Sidar olan dizi Medyapım tarafından çekiliyor ve dizi severlerle buluşturuluyor.

Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor?

Kirli Sepeti dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak dizinin çekimlerine devam ediliyor. Fox TV ekranlarında Pazar akşamları saat 20.00’de dizi severlerle buluşmaya devam eden film, büyük ilgi görmeye bettuttur giriş devam ediyor.

Hudutsuz Sevda dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Hudutsuz Sevda dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Ayça Bingöl - Songül
 • Ceren Moray - Hayriye
 • Cansu Tosun - Medine
 • Serkay Tütüncü - Kahraman Demir
 • Serhat Kılıç - Feyyaz
 • Devrim Yakut - Canan
 • Halil İbrahim Ceyhan - Murat
 • Gözde Seda Altuner - Nergis
 • Melisa Döngel - Aylin
 • Bestemsu Özdemir - Yasemin
 • Aleyna Özgeçer - İlkgül
 • Deniz Sarıkaş - Ahmet
 • Nihan Doğa - Şermin
 • Fehmi Karaarslan - Kenan
 • Şeyda Merve Koluk - Meryem
 • Orhan Becerir - İlkkan
 • Tülay Bekret

Farah Zeynep Abdullah aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Farah Zeynep Abdullah aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri